آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

ابزار کاربردی آنالیز رقبا در سئوی پیشرفته

ابزارهای پیشرفته سئو

سئو پیشرفته به مجموعه ای از تکنیک ها اشاره دارد که نیاز به درک عمیق تری از سئو، الگوریتم های موتورهای جستجو و فناوری بازاریابی دارد. این تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها فراتر از اصول سئو هستند و می‌توانند به شما برتری نسبت به رقبای خود بدهید.ابزارهای سئو پتانسیل صفحات وب را برای قرارگیری بالا در صفحات رتبه بندی موتور جستجو بررسی می کنند. آنها اطلاعاتی در مورد بک لینک ها و کلمات کلیدی و همچنین بینش هایی در مورد رقابت SEO در اینترنت ارائه می دهند.

در مقاله قبلی یک مطلب با عنوان ابزار کاربردی آنالیز رقبا در سئو برای شما همراهان گرامی تدوین کردیم در ادامه با این مقاله به ابزار های کاربردی آنالیز رقبا در سئوی پیشرفته پرداخته ایم . شما علاقمندان به سئو و سئو کاران عزیز را به خواندن این مقاله جامع دعوت می نماییم.

کلمات کلیدی را ردیابی کنید

iSpionage، یکی از نرم افزارهای قدرتمند تجزیه و تحلیل رقبا، به راحتی می توانید ببینید رقبای شما در حال انجام جستجوی ارگانیک هستند. مجموعه ای از ابزارها شامل تحقیقات رقابتی SEO، نظارت اجتماعی و ردیابی کلمات کلیدی است.نحوه بهترین استفاده از iSpionage: این ابزار به شما امکان می دهد وارد رقبا شوید و بهترین کلمات کلیدی برای Organic و PPC را بررسی کنید، چقدر برای هر دو هزینه می کنند و موثرترین نسخه تبلیغاتی را ببینید. سپس نمودارهای مقایسه ای را برای شما فراهم می کند – بدون نیاز به اعداد خرد کردن.

دنبال کنندگان توییتر را تجزیه و تحلیل کنید

Followerwonk هر پروفایل توییتر را به صورت رایگان تجزیه و تحلیل می کند تا استراتژی های بازاریابی توییتر شما را تقویت کند. طیف گسترده‌ای از جزئیات، مانند توییت‌های اخیر، بایوس، مکان‌ها و اعتبار فالوورها را برای دریافت تصویر کلی از حضور رقبای خود در توییتر ارائه می‌کند.

نحوه بهترین استفاده از Followerwonk: می توانید حضور توییتر خود را از طریق تجزیه و تحلیل فالوورها، موقعیت مکانی، توییت ها و محتوای رقبا بهینه کنید. بهترین ویژگی یافتن کاربران بر اساس کلیدواژه و مقایسه آنها با معیارهایی مانند سن، زبان فالوورها و میزان فعال و معتبر بودن آنهاست. همچنین می توانید پیشرفت فالورهای معتبر و در حال رشد خود را مشاهده کنید.

داده های اجتماعی را مدیریت کنید

Simply Measured، پیشرو در میان ابزارهای تجزیه و تحلیل SEO، به شما کمک می کند تا دریابید که رقبای شما در مورد روندها، نام تجاری، ترافیک، تبدیل ها و موارد دیگر چگونه عمل می کنند. می توانید به 35 گزارش مختلف در مورد رقبا دسترسی داشته باشید.نحوه بهترین استفاده از Simply Measured: این ابزار یک تجزیه و تحلیل رقابتی دقیق برای هر شبکه به شما ارائه می دهد. شما همچنین می توانید بفهمید که کدام استراتژی های رقیب کار می کنند، بنابراین، و در کدام یک می توانید آنها را شکست دهید.همچنین مقایسه دقیقی از همه مهم ترین آمارها مانند تعامل، تغییر فالوور در طول زمان و میانگین نرخ پاسخ را مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات کامل را دریافت کنید

 Compete PRO یک ابزار “هوش دیجیتال” در نظر گرفته می شود که برای ردیابی رفتار مصرف کننده آنلاین منفعل، روندهای فصلی بین رقبا و اطلاعات جمعیتی استفاده می شود (برای بررسی این اطلاعات باید سایت خود را ثبت کنید).نحوه استفاده بهتر از Complete: Complete به بهترین وجه برای تجسم داده ها استفاده می شود – مقایسه و ارائه داده ها را آسان می کند.

SEM
SEM

بینش مخاطبان را مشاهده کنید

Quantcast به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه را از طریق گزارش های دقیق در مورد موارد زیر بشناسید: جمعیت شناسی، سبک زندگی و علاقه مندی ها، وب سایت، بینش مخاطبان، و سطح تبدیل.گزارش ها به شما درک روشنی از مخاطبانتان می دهد، به بهبود برنامه های بازاریابی شما کمک می کند و کمپین های رسانه ای شما را موثر می کند.

نحوه بهترین استفاده از Quantcast: برای ارائه ارقام ترافیک بر اساس داده های جمعیتی برای هدف قرار دادن بهتر مخاطبان خود در کمپین بسیار مفید است. مطمئن شوید که داده های خود را با رقبای خود مقایسه می کنید.

وبسایت ها را چک کنید

SpyOnWeb یک ابزار شناخته شده است که استفاده از آن آسان است. این به شما امکان می دهد بفهمید که کدام وب سایت ها متعلق به همان مالک وب سایت هستند. تمام اطلاعات مربوط به ورودی را در یک صفحه، از منابع در دسترس عموم جمع آوری می کند.

نحوه استفاده بهتر از SpyOnWeb: می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به آدرس‌های IP، شناسه‌های Google AdSense، شناسه‌های Google Analytics و شناسه شبکه ناشر Yahoo را جمع‌آوری کنید. فقط URL دامنه را وارد کنید و نتایج تمام آدرس های IP و لیستی از دامنه ها با آدرس IP یکسان را دریافت خواهید کرد.

بازاریابی محتوا

Ontolo ابزار خوبی برای نظارت بر بک لینک و بازاریابی محتوا است. این به تعیین موضوعات محتوای خوب، یافتن نویسندگانی برای دسترسی به آنها و بهبود استراتژی های لینک سازی شما کمک می کند.نحوه بهترین استفاده از Ontolo: من ایده فیلتر کردن پیوندهایی را که می تواند باعث اتلاف وقت شود و یافتن نویسندگانی که به محتوای شما پیوند می دهند بسیار دوست دارم. با تشکر از Ontolo، من یاد گرفتم که چگونه کلمه کلیدی مناسب را برای یک صفحه مشخص پیدا کنم.

لینک ها را در زمان درست استفاده کنید

استفاده از نظارت بر رسانه برای تجزیه و تحلیل رقابتی به شما امکان می دهد تمام وب سایت هایی را که در مورد هر کلمه کلیدی صحبت می کنند ردیابی کنید. با تنظیم هشدارها در Mention، می‌توانید زمانی که وب‌سایت‌های دیگر به رقیب شما پیوند می‌دهند، هشدارهای بی‌درنگ دریافت کنید.اما شما همچنین می توانید وب سایت هایی را که فقط در مورد رقیب شما یا محصولات آنها صحبت می کنند، نظارت کنید، اما به آنها لینک نمی دهید. این به شما می گوید که آنها به جایگاه شما علاقه مند هستند، بنابراین ممکن است بتوانید رقیب خود را در بک لینک شکست دهید.

نحوه استفاده بهتر از Mention: به داشبورد اینفلوئنسرها مراجعه کنید تا به سرعت وب سایت ها را در نتایج خود بر اساس تأثیر و رتبه الکسا مرتب کنید تا ببینید کدام بک لینک ها احتمالاً بیشترین ارزش را دارند.

ابزارهای پیشرفته سئو بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
سئوی پیشرفته مجموعه ای از تکنیک هایی است که سایت شما را به سطح بالاتری می برد. هم برای کسب‌وکارهای جدید و هم برای کسب‌وکارهای تأسیس‌شده به یک اندازه مهم است، زیرا به آنها کمک می‌کند با جستجوهای Google در رتبه‌بندی بالاتری قرار گیرند و مشتریان بیشتری را به سمت آنها هدایت کند.

SEM چگونه با سئو کار می کند؟
سئو گاهی اوقات به عنوان یک اصطلاح کلی استفاده می شود که شامل SEM می شود، اما از آنجایی که SEM به شدت به تبلیغات پولی اشاره دارد، در واقع از هم جدا هستند. SEM در مورد دریافت ترافیک از طریق تبلیغات پولی است و SEO بیشتر در مورد به دست آوردن، نظارت و تجزیه و تحلیل الگوهای ترافیک ارگانیک (بدون پرداخت) است.

 

بنر سایت جشنواره ایده پلاس برای پاییز

نویسنده : تیم تولید محتوای ایده راهیاب

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب