آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

بهترین راه برای تبلیغ یک محصول یا خدمت جدید

بهترین راه برای تبلیغ یک محصول یا خدمت جدید

تبلیغات

ارائه یک محصول یا خدمات جدید کار بسیار زیادی است که متأسفانه پس از آماده شدن متوقف نمی شود راه اندازی و تبلیغ آن نیمه دیگر معادله است. شما می‌توانید بهترین محصول یا خدمات جدید را ارائه دهید، اما اگر آن را به درستی تبلیغ نکنید، احتمالاً فرصت‌ها را از دست می‌دهید یا حتی در نهایت پول خود را از دست می‌دهید. وقتی صحبت از تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید برای تجارت شما می شود، به نظر می رسد که گزینه های بی پایانی وجود دارد. تشخیص اینکه از کجا شروع کنید و کدام روش های تبلیغاتی بهترین نتایج را به شما می دهند ممکن است دشوار باشد. حقیقت این است که راه‌های کم‌هزینه زیادی برای تبلیغ کسب‌وکار شما وجود دارد، و اینکه چه چیزی ممکن است به صنعت، پیشنهادات و مخاطبان شما بستگی داشته باشد.

 12 روش مناسب برای کسب و کار شما :

برای داشتن یک کسب و کار عالی و حرفه ایی باید قبل از اقدام یک بیزینس پلن کامل توسط یک کارشناس و متخصص نوشته شود تا بتوانید از خطرات و بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

1-به مشتریان وفادار یک پیش نمایش انحصاری ارائه دهید 

مشتریان وفادار شما بخش مهمی از نحوه تبلیغ محصول شما هستند، زیرا به احتمال زیاد نه تنها آن را خریداری می کنند، بلکه آن را به شبکه های خود نیز تبلیغ می کنند. این می تواند به شکل یک مهمانی خصوصی، حضوری یا مجازی قبل از راه اندازی، یک تور آنلاین، پیش نمایش یا نسخه نمایشی باشد. یا حتی می تواند یک دعوت خاص برای آزمایش آن و ارائه بازخورد باشد. این پیشنهادات انحصاری نه تنها یک استراتژی عالی تعامل با مشتری هستند، بلکه میزان ارزش شما را نیز تقویت می‌کنند و تعامل و وفاداری برای هر استراتژی بازاریابی رشد موفقی ضروری است .

2-از یک پیشنهاد ویژه برای معرفی استفاده کنید

به جای اینکه فقط محصول یا خدمات جدید خود را اعلام کنید، می توانید آن را به عنوان بخشی از یک معامله مقدماتی ویژه در دسترس قرار دهید. این معامله می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از جمله:

قیمت گذاری را با تخفیف در نظر بگیرید / محصول با تخفیف عالی داشته باشید / تبلیغ مشترک با یک کار مشابه داشته باشید / کوپن برای خرید بگذارید / یکی بخرید و یکی دیگه رایگان دریافت کنید

برای مشریان وفادار ، تخفیف ویژه در نظر بگیرید / هدیه رایگان برای معرفی به بقیه دوستان

 

3-از Google My Business استفاده کنید

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از نمایه کسب‌وکار Google خود، محصول یا خدمات جدید خود را تبلیغ کنید، مشروط بر اینکه حساب Google My Business داشته باشید. اولین مورد از طریق پست‌های «Google برای کسب‌وکار من» است. وقتی در داشبورد GMB خود هستید، به برگه پست‌ها بروید. از آنجا می‌توانید یک پست «پیشنهاد» یا «چیزهای جدید» ایجاد کنید.

اگر به تازگی محصول یا خدمات جدیدی را اعلام می کنید، ممکن است بخواهید با یک پست «چه خبر است» بروید. فقط به یاد داشته باشید که پست‌های «Google برای کسب‌وکار من» هر هفت روز یکبار منقضی می‌شوند، بنابراین باید دوباره پست کنید. از سوی دیگر، اگر در حال اجرای یک معامله مقدماتی ویژه هستید، یک پست «پیشنهاد» بهترین است، زیرا می توانید یک بازه زمانی تعیین کنید. صرف نظر از نوع پستی که استفاده می‌کنید، حتماً یک تصویر و یک فراخوان برای اقدام برای تبلیغ مؤثرتر کسب‌وکار خود درج کنید.

همچنین می‌توانید محصول/خدمت جدید خود را با آپلود عکس‌های آن در نمایه کسب‌وکار خود از طریق برگه عکس‌ها در داشبورد GMB خود و همچنین افزودن آن به عنوان یک مورد جدید از طریق برگه محصولات/خدمات خود تبلیغ کنید.

برای استفاده حداکثری از این روش تبلیغات:
 •      از هر چهار بخش فهرست Google خود که در بالا ذکر شد (پست‌ها، عکس‌ها، محصولات و خدمات، و پرسش و پاسخ) استفاده کنید.
 •      اطمینان حاصل کنید که فهرست گوگل شما برای حداکثر دیده شدن بهینه شده است.
 •      برای اندازه عکس به دستورالعمل های گوگل مراجعه کنید.

4- مسابقه شبکه های اجتماعی را اجرا کنید

مسابقات رسانه های اجتماعی یک راه سرگرم کننده و آسان برای برقراری ارتباط با مشتریان و جذب طرفداران/فالوورها و مشتریان بالقوه برای کسب و کار شما هستند. مسابقات فیس بوک به طور متوسط 34٪ مشتری جدید در هر کمپین به دست می آورد، که راهی عالی برای مبارزه با دسترسی کم ارگانیک این پلت فرم است. تا آنجا که به موقعیت یابی مربوط می شود، برنده (برندگان) جایزه فیس بوک یا اینستاگرام شما باید این فرصت را به دست آورد که اولین کسی باشد که پیشنهاد جدید شما را به دست می آورد و آن را به صورت رایگان یا با نرخ تخفیف دریافت می کند.

مطمئن شوید که محتوا را در تمام کانال‌های بازاریابی خود و نه فقط در پلتفرم اجتماعی که برای اجرای کمپین اصلی استفاده می‌کنید، اعلام کنید. این شامل سایر کانال های رسانه های اجتماعی، وب سایت، خبرنامه های ایمیل و حتی تبلیغات پولی شما می شود. علاوه بر ایجاد هیجان و خریداران بیشتر برای پیشنهاد جدید شما، افزایش تعامل با حساب رسانه های اجتماعی شما احتمالا ترافیک بیشتری را به وب سایت شما می آورد، کسب و کار شما را در برابر مشتریان جدید قرار می دهد و وسیله ای سرگرم کننده برای ارتباط با مخاطبان ایجاد می کند.

5-این خبر را از طریق ایمیل پخش کنید

آیا می‌دانستید که 82 درصد از مصرف‌کنندگان ایمیل‌های کسب‌وکارها را باز می‌کنند و 76 درصد از مشترکین ایمیل از طریق یک پیام بازاریابی ایمیلی خرید کرده‌اند؟ ایمیل یک کانال فوق العاده برای اطلاع رسانی درباره محصول/خدمت جدید شماست. علاوه بر این، در وهله اول انگیزه خوبی برای ثبت نام مشترکین ایجاد می کند. شما می توانید یک کمپین ایمیل به طور خاص در مورد این پیشنهاد جدید اجرا کنید شاید حتی به عنوان یک سری ایمیل تا روز راه اندازی. یا ممکن است بخواهید آن را به عنوان محور اصلی خبرنامه ایمیل بعدی خود اعلام کنید.

این ایمیل می‌تواند برای مخاطبان عمومی شما ارسال شود، شما می توانید یک ایمیل کامپیوتری را به طور خاص در مورد این پیشنهاد جدید اجرا کنید – شاید حتی به عنوان یک ایمیل تا روز راه اندازی. یا ممکن است آن را به عنوان محور اصلی خبرنامه ایمیل بعدی خود اعلام کنید. این ایمیل می‌تواند برای مخاطبان عمومی شما ارسال شود، یا برای پشتیبانی از روش شماره ۲، می‌توان یک پیشنهاد را به فرد مشترک یا مشتری ارائه کرد.

6-یک پست وبلاگ بنویسید

هنگام تبلیغ محصول یا خدمات جدید خود، ممکن است صفحه فرود برای مشتریان یا مشترکین نداشته باشید. پس از همه، پیشنهاد جدید شما فقط می تواند ارتقاء یک پلت فرم یا حساب موجود باشد. در این مورد، ممکن است هدف شما جذب مشتریان بیشتر نباشد، بلکه هدف شما جذب مشتریان فعلی یا جذب مجدد مشتریان غیرفعال باشد. داشتن یک پست وبلاگ نوشته شده بر روی آیتم تازه راه‌اندازی شده راهی عالی برای عمیق‌تر کردن تمام جزئیات، ویژگی‌ها و مزایایی است که در غیر این صورت در صفحه فرود قرار می‌دهید، و می‌توانید پیوند پست وبلاگ را از طریق ایمیل‌های خود به اشتراک بگذارید. یا کانال های رسانه های اجتماعی

7-یک رویداد را میزبانی کنید

رویدادها نه تنها مشتریان را در مورد محصول یا خدمات جدید شما هیجان زده می‌کنند، بلکه می‌توانند مشتریان بالقوه جدیدی را به طور شخصی با شما یا سایر کارمندان کسب‌وکارتان درگیر کنند راهی عالی برای جلب نظر آنها به عنوان مشتری. لازم نیست رویدادها شیک و فوق العاده سازماندهی شده باشند. چیزی به سادگی یک خانه باز یا یک جلسه اطلاعات برای مکان‌هایی مانند سالن‌ها، مراکز تناسب اندام، استودیوهای یوگا، اسپا، و فروشگاه‌های خرده‌فروشی کار می‌کند. اگر کسب‌وکار شما در مکانی با سایر مشاغل محلی است، می‌توانید برای داشتن یک پیاده‌رو با هم همکاری کنید. فروش یا خانه باز در فضای باز برای جلب جمعیت حتی بیشتر.

در طول همه‌گیری، رویدادهای مجازی همچنان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر عمل می‌کنند. شما ممکن است:

 •      یک جلسه فیس بوک لایو برای نمایش محصول و برجسته کردن ویژگی های آن برگزار کنید.
 •      یک پرسش و پاسخ زنده یا ضبط شده روی خود محصول اجرا کنید.
 •      رویداد را حول یک تأثیرگذار متمرکز کنید که در مورد محصول یا خدمات جدید شما تخصص دارد، با این قول که در پایان از پیشنهاد جدید خود رونمایی کنید.

8-یک ارتقاء رایگان ارائه دهید

اگر کسب و کار شما بیشتر مبتنی بر خدمات است تا مبتنی بر محصول، مانند سالن، آبگرم، مرکز تناسب اندام، یا کسب و کار مشاوره، می توانید یک ارتقاء به مشتریان ارائه دهید تا خدمات جدید شما را امتحان کنند. در اسپای خود نوع جدیدی از صورت یا ماساژ را تبلیغ می کنید؟ یک ارتقاء رایگان (اما شاید موقت) برای مشتریان فعلی ارائه دهید تا آن را امتحان کنند. پیشنهادات PPC آژانس خود را گسترش می دهید؟ سرویس جدید را به بسته‌های مشتریان فعلی با قیمت قدیمی آنها اضافه کنید. گزینه دیگر ارائه ارسال رایگان محصول جدید خود برای مدت زمان محدود است.

9-اجازه معاملات را بدهید

اگر محصول جدید شما در واقع ارتقای محصول قدیمی است، یک برنامه تجارت در نظر بگیرید. تبلیغات تجاری موثر هستند زیرا مصرف کنندگان به احتمال زیاد یک محصول جدید را با استفاده از رمز یا اعتباری که از قبل دارند (در این مورد، محصولی که دارند) خریداری می کنند. همچنین می‌توانید محصولات قدیمی تجاری را (به شرطی که در شرایط کافی خوب باشند) بفروشید یا از آنها برای هدایای آتی استفاده کنید.

10-نظرات مشتریان را به اشتراک بگذارید

یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید – و به طور کلی بازاریابی کسب و کارتان – این است که به مشتریان خود اجازه دهید آن را برای شما تبلیغ کنند. اگر از برخی از ایده‌هایی که قبلاً ذکر شد (مانند ارائه ارتقاء یا آزمایش رایگان) استفاده می‌کنید، می‌توانید از آنها بخواهید که یک بررسی آنلاین از سرویس جدید بنویسند یا مطالبی را برای گواهی ارائه کنند. وقتی محصول را برای مخاطبان عمومی‌تر عرضه می‌کنید، نظرات و توصیه‌ها بسیار ارزشمند خواهد بود. از این گذشته، 84٪ از مصرف کنندگان به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه های شخصی اعتماد دارند.

11-در شبکه های اجتماعی پست کنید

اگر از هر یک از تاکتیک های ذکر شده در بالا برای تبلیغ محصول یا خدمات جدید خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که معاملات و پیشنهادات خود را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود منتشر کنید (همانطور که بسیاری از شرکت ها در مثال های بالا انجام دادند). این یک راه آسان برای دستیابی به مخاطبان شما است و فالوورهای شما می توانند به راحتی پست شما را در پروفایل خود به اشتراک بگذارند. مزیت دیگر این است که مشتریان/بالقوه‌ها می‌توانند سؤالات خود را در مورد محصول در بخش نظرات بپرسند. سوالات آنها و پاسخ های شما می تواند به عنوان یک پرسش متداول ارگانیک باشد. این پست می تواند به یک صفحه فرود یا پست وبلاگ با اطلاعات بیشتر پیوند دهد.

اگر مخاطب خاص یا دنبال کننده وفادار دارید، ممکن است بخواهید از یک هشتگ سفارشی در پست تبلیغاتی خود نیز استفاده کنید. این نه تنها دامنه کمپین های شما را افزایش می دهد، بلکه ممکن است مشتریان را ترغیب کند تا با استفاده از هشتگ سفارشی، پست ها و تصاویر را در حساب های خود به اشتراک بگذارند. و می‌دانید که این به چه معناست: محتوای تولید شده توسط کاربر که می‌توان از آن استفاده کرد تا افراد بیشتری خدمات یا محصول جدید شما را امتحان کنند!

12. تبلیغات فیس بوک را اجرا کنید

با 1 میلیارد کاربر فعال روزانه، تبلیغات فیس بوک پنجره ای به سمت پایگاه بزرگی از افرادی است که به محصول یا خدمات جدید شما علاقه مند می شوند. تبلیغات فیس بوک به ویژه مفید هستند زیرا داده های شخصی سازی شده که به طور داوطلبانه از طریق نمایه های کاربران ارائه می شود، هدف قرار دادن مخاطبان خاص غیرقابل باوری را ایجاد می کند. می‌توانید جنسیت، سن، موقعیت مکانی، علایق، وضعیت تأهل، حرفه و موارد دیگر را در نظر بگیرید – تا مطمئن شوید که بیشترین سود را خواهید داشت. همچنین گزینه‌های مختلفی برای نوع تبلیغ، بودجه و مدت زمان کمپین وجود دارد، بنابراین می‌توانید اهداف خود را در حد توان خود در نظر بگیرید.

منظور شما از ارتقای فروش چیست؟

پیشبرد فروش یک استراتژی بازاریابی است که در آن یک کسب و کار از یک کمپین یا پیشنهاد موقت برای افزایش علاقه یا تقاضا در محصول یا خدمات خود استفاده می کند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک کسب و کار ممکن است از تبلیغات فروش یا “تبلیغات” استفاده کند، اما دلیل اصلی افزایش فروش است.

چند نمونه از تبلیغ فروش چیست؟

مسابقات و جوایز / فروش با کاهش قیمت به مدت محدود / دسته بندی محصولات یا خدمات / نسخه ی نمایشی رایگان / حمل و نقل رایگان با مدت زمان محدود / تخفیف با زمان محدود / کوپن خرید اول

یکی بخر، یکی رایگان بگیر

تبلیغات یک ارتباط بازاریابی است که از یک پیام غیرشخصی حمایت شده و آشکارا برای تبلیغ یا فروش یک محصول، خدمات یا ایده استفاده می کند. حامیان تبلیغات معمولاً مشاغلی هستند که مایل به تبلیغ محصولات یا خدمات خود هستند . تبلیغات وسیله ای برای ارتباط با کاربران یک محصول یا خدمات است. تبلیغات پیام‌هایی هستند که توسط کسانی که آن‌ها را ارسال می‌کنند پرداخت می‌شوند و با هدف اطلاع‌رسانی یا تأثیرگذاری بر افرادی که آن‌ها را دریافت می‌کنند.

تبلیغات شما هر چه باشد، حتما تاکید کنید که برای همیشه دوام نخواهد داشت. مشتریانی که قدرت خرید آنها محدود است، چه از نظر زمان یا موجودی، انگیزه بیشتری برای خرید خواهند داشت .

مزایای تبلیغات چیست؟

 • افزایش دسترسی مشتری
 • آگاهی مشتری از کسب و کار و برند خود را ایجاد کنید.
 • مزایای محصولات یا خدمات خود را تبلیغ کنید.
 • اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید
 • افزایش فروش و تقاضا
 • نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنید

نام تجاری Brand

برند نام، اصطلاح، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که کالا یا خدمات یک فروشنده را از کالا یا خدمات دیگر فروشندگان متمایز می کند.

برند یعنی چه؟

برند یک مفهوم تجاری یا بازاریابی نامشهود است که به افراد کمک می کند تا یک شرکت، محصول یا فرد را شناسایی کنند. مردم اغلب برندها را با چیزهایی مانند لوگوها، شعارها یا سایر علائم قابل تشخیص اشتباه می گیرند که ابزارهای بازاریابی هستند که به تبلیغ کالاها و خدمات کمک می کنند.نام تجاری یا برند شما تصویری است که مشتریان از کسب و کار شما دارند، بنابراین قبل از اینکه بازار این کار را برای شما انجام دهد، برای تعریف دقیق و زودهنگام آن وقت بگذارید. به این ترتیب، تصویر شرکت شما همان چیزی خواهد بود که شما قصد دارید. باید استراتژیک و عمدی باشد.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده از پلتفرم ها و وب سایت های رسانه های اجتماعی برای تبلیغ یک محصول یا خدمات است. اگرچه اصطلاحات بازاریابی الکترونیکی و دیجیتال مارکتینگ هنوز در دانشگاه ها غالب هستند، بازاریابی رسانه های اجتماعی هم برای پزشکان و هم برای محققان محبوب تر می شود.بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) چیست؟ بازاریابی رسانه‌های اجتماعی (SMM) (همچنین به عنوان بازاریابی دیجیتال و بازاریابی الکترونیکی نیز شناخته می‌شود) استفاده از رسانه‌های اجتماعی – پلتفرم‌هایی که کاربران بر روی آن شبکه‌های اجتماعی می‌سازند و اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند – برای ایجاد برند یک شرکت، افزایش فروش و افزایش ترافیک وب‌سایت است.

بازاریابی محتوا ، تولید محتوا / تبلیغات ، حمایت مالی / اینفلوئنسر مارکتینگ / مدیریت رسانه های اجتماعی ، مدیریت جامعه / ایجاد دنبال کنندگان شما / مشارکت در انجمن ها / بررسی ها

10 قدم برای شروع بازاریابی در رسانه های اجتماعی

اهداف خود را مشخص کنید / منابع خود را ارزیابی کنید / مخاطبان خود را بشناسید / محتوای شگفت انگیز ایجاد کنید / تلاش های بازاریابی خود را یکپارچه کنید / یک برنامه زمانی ایجاد کنید

قانون 80-20 را بپذیرید / روی کیفیت تمرکز کنید نه کمیت

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین که با نام‌های بازاریابی آنلاین، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات دیجیتال یا تبلیغات اینترنتی نیز شناخته می‌شود، نوعی بازاریابی و تبلیغات است که از اینترنت برای تبلیغ محصولات و خدمات به مخاطبان و کاربران پلت‌فرم استفاده می‌کند.

تبلیغات جستجوی گوگل ممکن است قبلاً با جستجوی گوگل که به عنوان AdWords نیز شناخته می شود آشنا باشید.

تبلیغات فیس بوک / پلتفرم تجارت الکترونیک / پینترست / تبلیغات یوتیوب / توییتر / تبلیغات اینستاگرام / تبلیغات Google AdMob

مزایای قرار دادن محصول چیست؟

 •   این نشان می دهد که چگونه می توان از محصولات یک برند در زندگی واقعی استفاده کرد و وضعیت مصرف را نشان می دهد.
 •    می تواند ویروسی شود و برای مدت طولانی در فضای اطلاعات گردش کند.
 •    ضمیر ناخودآگاه را تحت تأثیر قرار می دهد.
 •   به خوبی به یادگار مانده است.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته نوعی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که در آن یک کسب‌وکار به ازای هر بازدیدکننده یا مشتری که توسط تلاش‌های بازاریابی خود شرکت وابسته آورده شده است به یک یا چند شرکت وابسته پاداش می‌دهد.

چگونه می توانم بازاریابی وابسته را شروع کنم؟

در مورد یک پلت فرم تصمیم بگیرید / جایگاه خود را انتخاب کنید / برنامه های وابسته را برای پیوستن پیدا کنید / محتوای عالی ایجاد کنید / ترافیک را به سایت وابسته خود هدایت کنید

روی پیوندهای وابسته خود کلیک کنید / کلیک ها را به فروش تبدیل کنید.

تبلیغات شما هر چه باشد، حتما تاکید کنید که برای همیشه دوام نخواهد داشت. مشتریانی که قدرت خرید آنها محدود است، چه از نظر زمان یا موجودی، انگیزه بیشتری برای خرید خواهند داشت .

نویسنده : تیم تولید محتوای ایده راهیاب

نظرات (5)

  مژگان هدایت

  ۱۴۰۱-۱۱-۱۹ - ۰۹:۵۱

  سلام و خسته نباشید بابت بلاگ خیلی خوب و فعالتون
  جسارتان ما در زمینه لوارم آرایش و بهداشتی فعال هستیم و برای promot کردن محصول جدیدمان پیشنهاد شما چیه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

   admin

   ۱۴۰۱-۱۱-۱۹ - ۱۰:۰۱

   سلام وقت شماهم بخیر سرکار خانم هدایت
   برای رونمایی و معرفی محصول جدید در زمینه لوازم آرایش و بهداشتی پیشنهاد ما موشن فتومونتاژ هست. برای دریافت پیشنهادات بیشتر لطفاَ با کارشناسان ما در تماس باشید.

  Rozhan

  ۱۴۰۲-۰۲-۰۲ - ۱۸:۱۷

  چه مطالب جالب و کاربردی بود ممنون از شما

   admin

   ۱۴۰۲-۰۲-۰۷ - ۱۱:۴۱

   ممنون از انرژی مثبتتون و نگاه زیبای شما، موفق و پیروز باشید

   admin

   ۱۴۰۲-۰۲-۰۷ - ۱۱:۴۱

   ممنون از انرژی مثبتتون و نگاه زیبای شما، موفق و پیروز باشید

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب