آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

تکنیک های سئو محلی

تکنیک های سئو محلی

تکنیک های سئو محلی

 1. برای Google My Business بهینه سازی کنید

«Google برای کسب و کار من» تبدیل به کرم اصلی جستجوی محلی شده است. از آنجایی که Google محتوای خود را کامل پشتیبانی می‌کند، تأیید می‌کند و به اشتراک می‌گذارد، «Google برای کسب‌وکار من» ابزاری ایده‌آل برای کمک به کسب‌وکار شما برای رفع نیازهای Google است.

برای اطمینان از بهینه‌سازی برای «Google برای کسب‌وکار من»، باید:

یک صفحه Google برای کسب و کار من ایجاد و تأیید کنید.

از Google Posts در حساب خود استفاده کنید.

مشتریان خود را تشویق کنید تا نظرات خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند.

با مشخص کردن مکان، به نظرات به طور معتبر پاسخ دهید. به عنوان مثال، «ما از بازخورد شما در مورد [محصول/خدمات] در [شهر، ایالت] قدردانی می کنیم. ما برای نظرات شما ارزش قائل هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری مجدد با شما هستیم. از تیم [نام کامل شرکت] متشکرم.»

اگر Google بتواند صحت کسب و کار شما را تأیید کند، موتور جستجو به طور بالقوه می تواند به کسب و کار شما با یک فضای نوار کناری مورد علاقه در جستجوی محلی Google پاداش دهد.

این کار را فقط برای سئو انجام ندهید. با بررسی و به روز نگه داشتن اطلاعات تماس و ساعات کار، تجربه مشتریان بالقوه را برای یافتن شما بهبود می بخشید. به دلیل اختلال در رفتار خرید مصرف کننده و عملکرد تجاری در سال 2020، یافتن داده های فعلی برای مصرف کنندگان ضروری است.

    2. در رسانه های اجتماعی پست هایی را به Google My Business اضافه کنید.

گوگل محتوای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی را در حال حاضر مهم تر از همیشه می داند.اکنون که یک صفحه زیبای «Google برای کسب‌وکار من» ایجاد کرده‌اید، آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا شبکه‌های اجتماعی و جستجو را هم تراز کنید.

   3.نام، آدرس و شماره تلفن باید آنلاین باشد

شما باید پیدا کردن شما را برای افراد و موتورهای جستجو آسان کنید و برای انجام این کار باید NAP خود را تنظیم کنید.

LOCAL SEO
LOCAL SEO

NAP در سئوی محلی

مخفف NAP مخفف نام، آدرس و شماره تلفن (با کد منطقه) یک کسب و کار است. NAP شما باید متن HTML قابل خزیدن در سایت شما در نظر گرفته شود تا گوگل آن را با توجه به نتایج جستجوی مبتنی بر مکان بهتر نمایش دهد.

نکات سئوی محلی: NAP خود را برای سئوی محلی هماهنگ کنید

نکته حرفه ای: از اشتباه رایج در قرار دادن NAP در یک تصویر اجتناب کنید – تصاویر را نمی توان از موتورهای جستجو مانند متن HTML خزید.

رایج ترین مکان برای NAP در فوتر یا هدر سایت است. علاوه بر این، باید NAP خود را در صفحه «تماس با ما» نیز قرار دهید.

   4. دایرکتوری ها و نقل قول های آنلاین را بهینه کنید.

برای شرکت ها ، این چهار گردآورنده داده نقشه، داده های نقشه بسیاری را برای Apple، Yelp، Bing، Google، Trip Advisor و موارد دیگر ارائه می دهند

ثبات کلیدی است: بررسی کنید که استنادهای شما در این چهار جمع‌آوری داده سازگار و کامل هستند. تناقضاتی مانند غلط املایی، اختصارات، فقدان شماره مجموعه یا شماره تلفن اشتباه می تواند مشکل ساز باشد. اگر Google نتواند تشخیص دهد که کدام اطلاعات در مورد کسب و کار شما صحیح است، ممکن است اصلاً کسب و کار شما را در نتایج جستجو نشان ندهد.

نکته حرفه ای: هر فهرست تکراری را که در فهرست های آنلاین پیدا می کنید حذف کنید. و در حالی که در آن هستید، عضویت اتاق بازرگانی را در جامعه خود دریافت کنید تا یک پیوند ورودی خارجی خاص به منطقه خود به دست آورید.

   5. ممیزی محلی سئو را انجام دهید.

هنگامی که اصول اولیه را به دست آوردید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که پای خود را روی ترمز بگذارید. با این حال، سئو یک فرآیند مداوم و شهودی است. به جای توقف در آنجا یا ایجاد تغییرات ساده و دیدن آنچه که می چسبد، به انجام یک ممیزی جامع کمک می کند تا ببینید در کجای وب سایت شما قرار دارد و برای رسیدن به اهداف خود باید روی چه چیزی کار کنید. ممیزی SEO محلی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

حسابرسی کسب و کار من در Google – چگونه Google My Business شما در SERP ها ظاهر می شود؟ آیا اطلاعات دقیق است؟

حسابرسی کنسول جستجوی گوگل – آیا سایت شما قابل خزیدن است؟ آیا خطاهایی دارد که مانع ایندکس شود؟

حسابرسی سئوی درون صفحه – آیا سایت شما تمام عناصر سئوی درون صفحه را که به رتبه بندی کمک می کنند، در خود جای می دهد؟

ممیزی استناد – آیا همه استنادهای شما در فهرست های کسب و کار برتر صحیح است؟

تجزیه و تحلیل رقبا – سایت شما چگونه با رقبای شما مطابقت دارد؟ آیا شکافی وجود دارد که باید آن را ببندید؟ چگونه از نظر لینک های ورودی، محتوا، طراحی و موقعیت یابی با هم مطابقت دارید؟

ممیزی وب سایت – عملکرد وب سایت شما چقدر است؟

تکنیک سئو
تکنیک سئو

    6. لینک داخلی ایجاد کنید.

اگرچه لینک‌های خارجی که به سایت شما اشاره می‌کنند ایده‌آل هستند (که به زودی در مورد آن صحبت خواهم کرد)، تنظیم ساختار پیوند داخلی شما رتبه‌بندی SEO شما را نیز افزایش می‌دهد.

چرا لینک داخلی اهمیت دارد؟ 

پشتیبانی از ناوبری وب سایت

به معماری اطلاعات و سلسله مراتب وب سایت کمک می کند

قدرت صفحه و قدرت رتبه بندی را بین صفحات توزیع می کند

اگر می‌خواهید ساختار پیوند داخلی خود را بهبود ببخشید، اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، به هفت فرمان پیوند داخلی Kissmetrics برای سئوی درجه یک مراجعه کنید.

    7. URL، برچسب‌های عنوان، هدرها، توضیحات متا و محتوا را بهینه کنید.

وقتی نوبت به محتوا می رسد، هر پست وبلاگ جدید یک صفحه نمایه شده جدید برای سایت شما، صفحه جدیدی است که در آن عبارت جستجوی جغرافیایی را هدف قرار می دهد، و فرصتی جدید برای یافتن در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs). هر بار که محتوایی را می نویسید، باید با استفاده از کلمات کلیدی با حجم بالا در URL، عنوان، هدر، توضیحات متا و متن، محتوا را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. اگر در تولید محتوای جغرافیایی هدفمند مشکل دارید، داستان های موفقیت مشتری و مطالعات موردی را برجسته کنید.

نکته حرفه ای: هرچه مشخصات بیشتری به این دارایی ها اضافه کنید (به ویژه برای هر مکان کسب و کارتان)، بهتر می توانید جستجوهای محلی «نزدیک به من» را بهینه کنید.

    8. صفحات مکان را به وب سایت خود اضافه کنید.

اگر بیش از یک مکان آجر و ملات دارید، صفحات مکان ایجاد کنید. صفحات مکان نام، آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری فروشگاه، توضیحات منحصربه‌فرد فروشگاه، اطلاعات پارکینگ/حمل‌ونقل، تبلیغات، و توصیفات مشتریان خوشحال را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند.همچنین مهم است که از تکرار محتوا در چندین صفحه مکان خودداری کنید. برای مشاغل تک مکان، یک صفحه توصیفی درباره ما به صورت محلی ایجاد کنید. حتی اگر یک نقشه گوگل به وب سایت خود در صفحه(های) موقعیت مکانی مربوطه خود اضافه کنید، می توانید امتیاز جایزه دریافت کنید.

    9.محتوای محلی ایجاد کنید.

گوگل همچنان هوشمندتر می شود، به این معنی که تولیدکنندگان محتوا اکنون می توانند بیشتر برای کاربران بنویسند و کمتر برای دلجویی از موتورهای جستجو. و در حالی که نوشتن در مورد موضوعات عمومی جمعیت زیادی را به خود جذب می کند، گاهی اوقات مهم تر است که تمرکز خود را افزایش دهید و در مورد اخبار محلی یا صنعتی بنویسید تا مخاطبان محلی را جذب کنید.با تبلیغ گردهمایی های صنعتی محلی، اخبار، کارمندان و سایر محتوای آموزشی در وبلاگ خود، مرجع محلی صنعت خود باشید. به محتوای برتر فکر کنید که فراتر از آن چیزی است که کسب و کار شما می فروشد.

برای مثال، اگر یک شرکت امنیتی محلی هستید و سعی می‌کنید کسب‌وکارهای جدیدی را به منطقه جذب کنید، یک منبع مفید ایجاد کنید تا این کسب‌وکارها به خوبی با شهر خود آشنا شوند. یک نقشه از ارائه دهندگان خدمات محلی یا یک تقویم از رویدادهای سطح شهر می تواند هم ارزشی برای شخصیت شما ایجاد کند و هم حاوی سیگنال های محلی بسیار مرتبط در صفحه باشد.

   10.مطمئن شوید که وب سایت شما سازگار با موبایل است.

جستجوی محلی و تلفن همراه دست به دست هم می دهند (61٪ از کل جستجوهای گوگل در تلفن همراه انجام می شود).برخی از رایج‌ترین روش‌هایی که مردم از سایت شما در محیط تلفن همراه استفاده می‌کنند، جستجوی نظرات، یافتن مسیرهای مکان شما و جستجوی اطلاعات تماس است. در واقع، جستجوهای “نزدیک من” در تلفن همراه از سال 2017 ، 250٪ افزایش یافته است.با موبایل پسند کردن سایت خود، کار را برای مشتریان احتمالی و مشتریان خود آسان کنید.

بهینه سازی سئو
بهینه سازی سئو

   11.لینک های ورودی با ارتباط و اعتبار دریافت کنید.

لینک‌های ورودی فرصت‌های قانع‌کننده‌ای برای تقویت سئوی محلی شما هستند – هر پیوند ورودی به گوگل می‌گوید که شما یک شرکت قانونی هستید، و لینک‌های ورودی همچنین می‌توانند اعتبار دامنه شما را افزایش دهند. در اینجا چند راه برای دریافت لینک های ورودی وجود دارد:

حمایت مالی یا مشارکت /  ارسال وبلاگ مهمان / بورسیه ها

با شبکه خود شروع کنید، از جمله اتاق بازرگانی، مناطق بهبود کسب و کار، دفاتر صدور مجوز، انجمن های تجاری، فروشندگان، فروشندگان، تولیدکنندگان و سایر شرکت های وابسته.

حمایت مالی از یک وبینار یا ملاقات، میزبانی یک رویداد اجتماعی، تبلیغ چیزی محلی که دوست دارید و ایجاد روابط با افراد برجسته و تأثیرگذاران را در نظر بگیرید. علاوه بر این، یاد بگیرید که راحت با شرکا ارتباط برقرار کنید تا ببینید آیا آنها می توانند شما را در فهرست راهنمای شریک خود نشان دهند یا خیر.

همچنین، یک وبلاگ نویس مهمان می تواند به جذب لینک کمک کند. با افراد دیگر در صنعت خود یا در مورد آنها مثبت صحبت کنید و به عنوان یک تامین کننده منبع برای جامعه عمل کنید. اگر شما یک شرکت کننده فعال در مکالمات اجتماعی هستید، سر و صدای اطراف شما به شکل لینک های ورودی، رشد رسانه های اجتماعی و پوشش رسانه ای افزایش می یابد.

   12. در جامعه محلی خود شرکت کنید.

هرچه بیشتر در جامعه محلی شرکت کنید، روابط عمومی دیجیتال بیشتری دریافت خواهید کرد. شراکت با یک سازمان غیرانتفاعی در یک کمپین، داشتن یک روز داوطلبانه در سازمان، حمایت مالی از یک رویداد (حتی یک رویداد آنلاین!)، یا ظاهر شدن در رسانه های محلی به عنوان یک مرجع در صنعت شما، همه راه هایی برای به دست آوردن مطبوعات، آگاهی از برند، و لینک های ورودی

به عنوان مثال، با توجه به اینکه لینک‌های .edu زانوهای زنبور عسل برای اقتدار دامنه هستند، چرا برخی از پیوندها را با ارائه یک بورس تحصیلی در منطقه جغرافیایی خود کسب نکنید؟ این باید به صنعت شما مرتبط باشد، سیگنال های مناسبی را به دامنه شما ارسال کند (با توجه به بک لینک های مدارس) و احساس خوبی به شما بدهد! Moz یک راهنمای محکم در مورد گام‌های موفقیت برای اطلاع‌رسانی موثر بورسیه ایجاد کرد.

سئوی محلی بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی سئو برای مشاغل محلی است. اگر خدماتی دارید، سئوی محلی به مخاطبان شما کمک می‌کند هنگام جستجوی آنلاین شما را پیدا کنند.

ابزار سئوی محلی چیست؟

نرم افزار SEO محلی به کسب و کارها این امکان را می دهد تا محصولات یا خدمات خود را به مشتریان بالقوه محلی تبلیغ کنند. این نوع نرم‌افزار به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در Local 3-Pack، گروهی از فهرست‌ها در بالای صفحه نتایج Google در فهرستی جداگانه و همراه با نقشه، فهرست شوند.جستجوی محلی برای کسب و کارهای کوچک قدرتمند است: 46٪ از کل جستجوهای Google به دنبال اطلاعات محلی هستند. اگر کسب و کار شما برای جستجوی محلی بهینه نشده است، می توانید مشتریان بالقوه ای را که آماده خرید در منطقه شما هستند از دست بدهید. به طور خلاصه، اگر می خواهید کسب و کار شما مرتبط باقی بماند، سئوی محلی بسیار مهم است.برای کمک به شما در بهینه سازی کسب و کار خود برای سئوی محلی، راهنمای جامعی ایجاد کرده ایم که نکات و ابزارهای سئوی محلی را پوشش می دهد.

سئوی محلی
سئوی محلی

 

سئوی محلی چیست؟

سئوی محلی (بهینه سازی موتور جستجو) فرآیند بهبود دید موتورهای جستجو برای مشاغل محلی است، در درجه اول آنهایی که دارای مکان های آجری هستند. با پیروی از بهترین شیوه های SEO محلی، کسب و کارها می توانند ترافیک ارگانیک را از جستجوهای انجام شده توسط مشتریان در مناطق اطراف بهبود بخشند.موتورهای جستجو بر سیگنال هایی مانند محتوای محلی، صفحات نمایه اجتماعی، پیوندها و نقل قول ها تکیه می کنند تا مرتبط ترین نتایج محلی را برای جمع آوری اطلاعات برای جستجوی محلی به کاربر ارائه دهند.

با سئوی محلی، کسب‌وکارها می‌توانند از این برای قرار دادن محصولات و خدمات خود برای مشتریان بالقوه محلی و مشتریانی که آنها را جستجو می‌کنند استفاده کنند.

کلمات کلیدی سئوی محلی چیست؟

تحقیقات کلمات کلیدی سئوی محلی فرآیند یافتن کلمات کلیدی است که افراد هنگام جستجوی محصولات، خدمات یا امکانات در منطقه خود جستجو می کنند. مانند این: تحقیقات کلیدواژه محلی به شما می گوید که مشتریان هدف شما دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند.

 چگونه یک استراتژی محتوای سئوی محلی برنده ایجاد کنیم

سئوی محلی در طول تاریخ به عنوان هنر بهینه سازی دایرکتوری، نمایه های کسب و کار گوگل و تبلیغات محلی دیده می شود.و در حالی که این روش ها در یافتن شما در جستجوی محلی موثر هستند، آنها فقط نوک کوه یخ یک استراتژی موفق سئو محلی هستند.محتوا نقش مهم تری در سئوی محلی ایفا می کند که تصور می کنید. چه بهینه سازی صفحات وب شما برای شرایط محلی باشد و چه ارسال در وبلاگ های تجاری محلی، بازاریابی محتوا می تواند و باید بخشی از رویکرد سئوی محلی شما باشد.

 محتوای وب خود را بومی سازی کنید

اولین قدم در استراتژی محتوای سئوی محلی شما باید این باشد که صفحات وب خود را برای اصطلاحات محلی که مشتریان بالقوه بیشتر جستجو می کنند، بهینه کنید. این نیاز به تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای یافتن شرایط مناسب برای بازار محلی شما دارد.

 صفحات وب محلی خود را بهینه کنید

هنگامی که عباراتی را که می خواهید هدف قرار دهید شناسایی کردید، زمان آن رسیده است که محتوای خود را با توجه به این عبارات جستجو بهینه کنید.برای انجام این کار، بهترین شیوه های سئوی درون صفحه را در صفحات وب خود دنبال کنید:

کلمه کلیدی مورد نظر خود را در URL صفحه وب خود قرار دهید (کلید کلیدی دقیق لازم نیست).

کلمه کلیدی مورد نظر خود را در تگ عنوان وب سایت خود قرار دهید.

یک متا توضیحات مختصر و آموزنده بنویسید.

محتوای بدنی مفید و غنی از کلمات کلیدی بنویسید.

اضافه کردن تصاویر با متن جایگزین تصویر بهینه شده.

از سرفصل های H1، H2 و H3 در سراسر صفحه استفاده کنید.

پیوند داخلی به صفحات مرتبط در وب سایت خود.

هر صفحه وب در سایت شما باید برای یک کلمه کلیدی منحصر به فرد (در صورت وجود) بهینه شود تا از رقابت چندین صفحه وب در یک اصطلاح جلوگیری شود.مطمئن شوید که کلمه کلیدی را انتخاب کنید که بیشترین ارتباط را با موضوع صفحه یا محتوای پست دارد.

SEO
SEO

 یک صفحه تماس دقیق اضافه کنید صفحه تماس شما زمینه ارزشمندی را برای گوگل و کاربران فراهم می کند که کسب و کار شما کجاست و در چه موردی است.یک صفحه تماس بهینه نشده فرصتی از دست رفته برای دسترسی به کاربران محلی است.صفحه تماس شما باید به طور موثر و در عین حال مختصر کسب و کار شما و مکان آن را توصیف کند. برای بهینه سازی موثر، بهتر است شامل موارد زیر باشد:

نام تجاری رسمی شما / آدرس کسب و کار محلی شما / ساعات کاری شما / مسیرهای رسیدن به مکان فیزیکی شما

یک نقشه جاسازی شده برای کسب و کار شما / اطلاعات تماس کسب و کار شما (شماره تلفن و آدرس ایمیل) / یک فرم تماس برای دسترسی کاربران به شما.

با بهینه سازی صفحه تماس خود، به کاربران آسان می‌دهید که کجا هستید و با شما در تماس باشند.در همان زمان، این سیگنال‌ها را به Google ارسال می‌کند تا به الگوریتم آن کمک کند تا بفهمد کسب‌وکار شما در کجا قرار دارد و احتمال رتبه‌بندی شما در جستجوی محلی را افزایش می‌دهد.

 محتوای محلی بنویسید

صفحات وب شما تنها مکانی برای محتوای محلی در وب سایت شما نیست. وبلاگ شما همچنین می تواند برای جذب کاربران محلی که به خدمات شما علاقه مند هستند خدمت کند.می توانید در مورد رویدادهای محلی، گرایش های محلی، بورسیه ها، به روز رسانی های کسب و کار محلی و موارد دیگر بنویسید تا مخاطبان محلی خود را جذب کنید. با محتوای وبلاگ خود خلاق باشید تا دسترسی خود را در بازار محلی خود گسترش دهید.نوشتن لیست های محلی «10 برتر» یا «بهترین» مربوط به صنعت خود را در نظر بگیرید. یا، راهنماهایی را برای موقعیت مکانی خود منتشر کنید – برای مثال، راهنماهایی برای گردشگرانی که از منطقه شما بازدید می کنند. این می تواند به شما کمک کند به یک مخاطب محلی و مرتبط دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال، یک شرکت فناوری اطلاعات مستقر در کانادا، تصمیم گرفت تا نمایندگی های خودروهای محلی را با ارسال پستی در مورد رویدادهای محلی خودرو، روندهای فناوری اطلاعات و موارد دیگر هدف قرار دهد. آنها توانستند بازاریابی محتوای خود را فراتر از دسترسی اولیه خود به مشاغل کوچک و محلی گسترش دهند.

 درباره رویدادها و فعالیت های محلی بنویسید

به احتمال زیاد جامعه محلی شما سر و صدای خاص خود را در مورد فعالیت ها و رویدادهای منطقه شما دارد.این بدان معناست که مردم نیز به دنبال این محتوا هستند. این فرصتی را برای شما فراهم می کند تا در سر و صدا وارد شوید.

 مخاطبان محلی خود را در شبکه اجتماعی افزایش دهید

سالانه میلیاردها کاربر در شبکه های اجتماعی وجود دارد. به احتمال زیاد، تعداد زیادی در منطقه شما وجود دارد. این بدان معناست که بسیاری از مشتریان هدف شما در حال حاضر در فیس بوک، اینستاگرام و موارد مشابه هستند.محتوای وبلاگ و وب سایت خود را در رسانه های اجتماعی برای جذب دنبال کنندگان و افزایش دنبال کنندگان محلی خود تبلیغ کنید. حتی می‌توانید به گروه‌های محلی فیس‌بوک و گروه‌های لینکدین بپیوندید تا کاربران منطقه خاص خود را هدف قرار دهید.

سپس می توانید محتوای مکان خاص را برای دستیابی به مشتریان هدف خود به اشتراک بگذارید. صفحات رویدادهای محلی و کسب‌وکارها را دنبال کنید تا ببینید چه چیزی منتشر می‌کنند تا مردم را سر و صدا کند.فرض کنید شما یک بازاریاب دیجیتال هستید و به دنبال جذب مشتریان محلی بیشتر هستید. می توانید یک پست وبلاگی در مورد یک رویداد تجاری آینده بنویسید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا ترافیک بیشتری ایجاد کنید.سپس، گروه های مرتبط فیس بوک را برای به اشتراک گذاشتن محتوای خود پیدا کنید.

 از اشتباهات رایج در سئوی محلی خود اجتناب کنید

شما می توانید بهترین محتوا را در جهان ایجاد کنید، اما اگر توسط کاربران غیرقابل کشف باشد، ترافیک محلی را که شایسته آن هستید جذب نخواهید کرد.به همین دلیل است که در حالی که بهتر است نکات بالا را برای انجام درست کارها دنبال کنید، باید از برخی اشتباهات رایج سئوی محلی نیز جلوگیری کنید.

 این اشتباهات عبارتند از:

عدم استفاده از اهداف کلیدواژه محلی در محتوای خود.

غفلت از کسب نظرات مشتریان

داشتن نام، آدرس، شماره تلفن و اطلاعات وب سایت (NAPW) متناقض.

نداشتن لیست دایرکتوری

نداشتن نمایه کسب و کار Google.

اگر می خواهید تلاش کنید تا یک استراتژی محتوای SEO محلی ایجاد کنید، مطمئن شوید که تمام کادرها را علامت زده اید.

به این ترتیب، محتوای شما برای دسترسی به کاربران در بسیاری از پلتفرم‌ها – نه فقط Google- تنظیم می‌شود.

بهینه سازی برای جستجوی محلی مهم است، هنگامی که سئوی محلی به درستی انجام شود، به افراد اجازه می دهد تا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را به سرعت و به راحتی پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیکتر می کند.

 

نویسنده : تیم تولید محتوای ایده راهیاب

نظرات (2)

  نازنین

  ۱۴۰۲-۰۶-۱۳ - ۱۱:۰۷

  سلام روز بخیر منظور از کلمه سئو محلی چیه؟ (متوجه نشدم)

   admin

   ۱۴۰۲-۰۶-۱۵ - ۱۱:۳۳

   سلام وقتتون بخیر خانم مولوی، سئو محلی یا local seo را می‌توان شعبه‌ای از فعالیت‌های سئو دانست که بر رتبه گرفتن سایت در یک منطقه جغرافیایی خاص تمرکز دارد. درواقع هنگام اجرای سئو محلی، کلیه فعالیت‌های سئو داخلی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی همه در راستای رتبه‌گرفتن در یک منطقه جغرافیایی خاص انجام می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه وبلاگ دسته بندی سئو مراجعه فرمایید.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب