آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

کمپین 360 درجه

بنر کمپین 360 درجه ایده راهیاب
ما در کمپین 360درجه از تمام ابزارهای تبلیغاتی آنلاین و آفلاین استفاده می‌کنیم تا پیام تبلیغاتی شما را به روش‌های خلاقانه و نوآورانه به مخاطب هدفتان برسانیم.

تعریف کمپین 360 درجه

کمپین 360 درجه یعنی استفاده از تمام روش ها، ابزارها و رسانه‌های متعدد و متنوع با روش آنلاین  برای معرفی برند یا محصول یا خدمات جدیدمی باشد . در حال حاضر تعداد رسانه‌های تبلیغاتی زیاد است که هر کدام  مخاطبان خاص خود را دارند. باید در نظر داشته باشید که همه افراد در خیابان ها و فروشگاه ها خیلی با دقت نباشند و متوجه تبلیغات بیلبوردی نشوند ولی با ایجاد کمپین تبلیغاتی و انتقال پیام در پلتفرم های گوناگون شانس خود را برای جلب نظر مخاطب هدف کسب و کارتان افزایش خواهید داد و با استفاده از تمام رسانه‌ها و ابزارهای موجود تلاش می‌کنید محصول جدید را به تمام مشتریان قبلی و جدید خود معرفی کنید.

اهمیت کمپین ۳۶۰ درجه

اهمیت اصلی اجرای یک کمپین۳۶۰ درجه، بالا بردن و افزایش تأثیرگذاری تبلیغات در بسترهای رسانه‌ای متعدد است. استفاده از رسانه‌های متفاوت و حضور در موقعیت‌های مختلف زندگی روزمره باعث می‌شود برند در ذهن مخاطبان شما بماند. ما به شما داشتن یک تقویم از رسانه ها و نوع تبلیغات د رآنها را پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به طور منظم و منسجم تبلیغات را انجام دهید با این کار تبلیغات تان نه تنها تکراری به نظر نمی‌رسند، بلکه جذاب‌تر و به یادماندنی‌تر می‌شوند. استراتژی کمپین ۳۶۰ درجه به نحوی است که با بهره‌گیری از همه رسانه‌ها، تعداد دفعاتی را نیز که یک مخاطب پیام تبلیغاتی را مشاهده می‌کند را افزایش می‌دهد. افزایش دفعات مشاهده پیام، به خصوص زمانی که پیام برای هر رسانه سفارشی‌سازی شده است، اثرگذاری و ماندگاری آن را به شدت تقویت خواهد کرد.

اصول کمپین۳۶۰ درجه

مهم‌ترین موضوع در طراحی کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه مؤثر خلق پیام اثرگذار برمبنای شاخصه‌های برند و مخاطبان آن است. این پیام در گام بعد باید بر مبنای ماهیت رسانه‌های مورد نظر سفارشی‌سازی شود تا به درستی از ظرفیت‌های هر رسانه استفاده کند. در فضای رسانه‌های محیطی، شاید ظرفیت چندانی برای تعامل وجود نداشته باشد، اما با اندکی تغییر در نحوه انتقال پیام و استفاده از Call to action مناسب در شبکه‌های اجتماعی می‌توان مخاطبان را به انتشار پیام تشویق کرد و از ظرفیت رسانه‌های اکتسابی این شبکه‌ها بهره‌مند شد.

بنر کمپین 360 درجه ایده راهیاب

روش‌های مورد استفاده در کمپین 360 درجه

اصلی‌ترین هدف در این نوع کمپین ها رسیدن به بیشترین نرخ بازگشت سرمایه (ROI) است که برای دستیابی به این هدف باید در قالب یک استراتژی مدون و منسجم، ابزارها و رسانه‌های مختلف را به‌کار بگیرید.کمپین تبلیغات و بازاریابی 360 درجه که به معنای استفاده از تمام ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی شامل :
 
طراحی وبسایت
سئو تکنیکال و گوگل ادز
طراحی گرافیک
ساخت موشن گرافیک
ادمینی پیج ایسنتاگرام
ساخت تیزر
تولید محتوا متنی و گرافیکی
 
برای تکمیل کمپین 360 درجه خدمات زیر را به دیگر خدمت های مجموعه اضافه نموده است.
 
تبلیغات کلیکی 
تبلیغاتی بنری 
تبلیغات ایمیلی 
تبلیغات پیامکی
 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب