آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

گزارش سالیانه

سفری کوتاه به گذر زمان؛

گزارش عملکرد سال 1402 ایده راهیاب

خوش آمدید به دنیای پر‌ رمز و راز دیجیتالی ما، دنیایی پر از فراز و نشیب، درس‌ها و دستاوردهای بزرگ که برای خانواده ایده راهیاب در یکسال گذشته اتفاق افتاد.

 

در این گزارش، با هم سفری کوتاه خواهیم داشت و داستان یک سال پر از ماجرا را با شما در میان می‌گذاریم، داستان ارزشمند کسب‌وکارهایی که پابه‌پای آن‌ها در دنیای دیجیتال قدم گذاشتیم و همواره در کنار آن‌ها ایستاده ایم تا آینده کسب و کارشان را طراحی کنیم.

چه بر ایده راهیاب گذشت:

0
درخواست ثبت شده خدمات تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در  ایده راهیاب  

طراحی وبسایت، ادمینی شبکه های اجتماعی کانادا

طراحی وبسایت، تولید محتوا انگلستان

طراحی وبسایت، پشتیبانی، سئو وبسایت های ترکیه

طراحی لوگو، هویت بصری، بسته بندی محصولات آمریکا

همراهان ایده راهیاب در دیگر شهرهای ایران

اصفهان

1 از 11

شیراز

2 از 11

شیراز

3 از 11

خوزستان

4 از 11

مشهد

5 از 11

تبریز

6 از 11

مازندران

7 از 11

گیلان

8 از 11

مرکزی

9 از 11

کیش

10 از 11

البرز

11 از 11

سفر مشتری در ایده راهیاب از ابتدا تا پایان

از اولین تماس و ارتباط تا شروع رسمی پروژه در کنار مشتریان خود هستیم.

ما با تضمین کیفیت و همراهی تا پایان پروژه، خود را متعهد می‌دانیم. با کمک تیم متخصص بهترین مشاوره‌ را به کسب‌وکارتان ارائه می‌دهیم. تا بتوانید بهترین مسیر را برای رشد سازمانتان پیدا کنید. رضایت مشتری در طول همۀ مراحل اجرایی پروژه  برای ما یک اصل حیاتی است.

عملکرد فروردین تا اسفند 1402

خانواده ایده راهیاب

در سال 1402 واحد های مختلفی در اید راهیاب شکل گرفت از جمله واحد آتلیه طراحی گرافیک و  واحد استراتژی و خلاقیت. تمامی این واحد ها با هدف ارائه خدمات تخصصی، ایجاد وجه تمایز و افزایش کیفیت کارهای مشتریان عزیزمان تشکیل شده است.

واحد پشتیبانی دپارتمان ها

در سال گذشته، واحد پشتیبانی ما دستاوردهای قابل‌توجهی داشت. ارائه پشتیبانی وبسایت ها و طراحی پرتال خبری تخصصی. همچنین ارائه پشتیبانی اختصاصی به پروژه های متفاوت. برای سنجش و ارتقای کیفیت خدمات، گواهینامه حسن انجام کار در پایان هر پروژه دریافت و در سایت ایده راهیاب بصورت یک صفحه اختصاصی به نمایش گذاشته شده. این اقدامات در مجموع سطح بالاتری از رضایت و اطمینان را در مشتریان ما ایجاد کرده و همچنین پشتیبانی ما به مرزهای جدیدی از کیفیت دست یافته است.

تعدادی از مشتریان ما در سال 1402

برنامه سال آینده ایده راهیاب

برنامه ریزی کوتاه مدت که در سال  1403 در نظر داریم می خواهیم برای تکمیل کردن واحدهای مختلف ایده راهیاب 3 واحد اصلی دیگر به آنها اضافه کنیم و دو مجموعه جدید در راستای بزرگتر شدن خانواده ایده راهیاب به ما اضافه می گردد. این اهداف در جهت تحقق شعار ما در ایده راهیاب است.

برای دانلود نسخه کامل گزارش، روی لینک زیر کلیک کنید.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.