آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

تیزر تبلیغاتی شرکت سن ایچ

جزئیات پروژه

  • شرکت سن ایچ
  • 15 تیر 1401
  • ایده راهیاب
  • تیزر تبلیغاتی
مدت زمان انجام پروژه : 21 روز کاری

تیزر تبلیغاتی شرکت سن ایچ

شرکت عالیفرد به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع کنسانتره، آبمیوه، نوشیدنی و شربت، در سال 1356 در شهر صنعتی کاوه در شهرستان ساوه کار خود را شروع کرد. در ابتدای فعالیت خود، انواع آبمیوه را در بسته‌بندی‌های مختلف تولید می‌کرد اما با گسترش بازار، تولید آبمیوه‌های گازدار (برند سن‌ایچ کول) و نوشیدنی مالت (برند سن‌ایچ مالت) را نیز در برنامه خود قرار داد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب جهت معرفی نوشیدنی ها و اسموتی های جدید شرکت سن ایچ با طعم متفاوت ، این تیزر تبلیغاتی را اجرا کرده است .
مگر می‌توان کسی را پیدا کرد که سن‌ایچ را نشناسد، محصولی که با تنوع در تولیدات همیشه پاسخگوی سلیقه‌های مختلف در شرایط متفاوت است. از آبمیوه‌های کودک بگیرید تا آبمیوه‌های غنی‌شده با کلسیم و ویتامین D، در میان تولیدات سن‌ایچ یافت می‌شود. تولیداتی که شرط اول آن، کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه سالم و تازه است و شرط دوم، در نظر گرفتن گونه‌های مختلف سلیقه در میان مشتریان.
محصول جدید سن‌ایچ یک نوشیدنی تمام میوه است که بافت میوه در آن حفظ شده و نسبت به آبميوه از غلظت بیشتری برخوردار است. اسموتی سن‌ایچ به دلیل حفظ فیبر و کربوهیدرات‌های مفید موجود در میوه، احساس گرسنگی را برطرف نموده و می‌تواند در طول روز انرژی مورد نياز بدن را تامین کند، به همین دلیل به تنهایی یک میان‌وعده سالم و مغذی به شمار می‌آید. ترکیب استثنایی میوه‌ها در اسموتی سن‌ایچ، تجربه‌ای خوش طعم از یک میان‌وعده تمام میوه برای شما میسازد تا هر لحظه از روز از آن لذت ببريد.

 

 

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب