آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

تیزر تبلیغاتی شرکت نیوا

جزئیات پروژه

  • شرکت نیوا
  • 27 مهر 1400
  • ایده راهیاب
  • تیزر تبلیغاتی
مدت زمان انجام پروژه : 21 روز کاری

تیزر تبلیغاتی شرکت نیوا

نیوآ یک نام تجاری برای محصولات بهداشتی صورت و بدن است که متعلق به شرکت آلمانی بایرسدورف است که در حوزهٔ آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت در ۲۸ مارس ۱۸۸۲ توسط داروسازی به‌نام کارل پاول بایرسدورف تأسیس شد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با توجه به تنوع در محصولات شرکت نیوا این تیزر تبلیغاتی را مدیریت و اجرا کرده است .
مراقبت از مشتریان و هواداران ما اولویت اول ماست. به همین دلیل، در نیوآ باور داریم از محصولات و مقالات برجسته ما لذت خواهید برد. آنها تنها جدیدترین محصولات و اطلاعات را دربردارند و بخوبی نیازهای شما، مراقبت از مو، مراقبت از پوست، ایمنی در زیر آفتاب یا سایر موضوعات را برآورده می کنند تا بتوانند در حفظ و ارتقاء زیبایی طبیعی‌تان به شما کمک کنند. نه تنها محصولات و اطلاعات مراقبتی ارائه می کنیم، در تعیین نوع پوست یا موی تان به شما کمک خواهیم کرد.
ما برای پیشنهاد نکات و استراتژی های سالم نگهداشتن بدن با روشهای متعدد و نیز شیک کردن ظاهر خود با جدیدترین و بهترین مدل‌ها اینجا هستیم. کرم های پوست و محصولات مراقبت از موی ما برای همه سنین و ملیت ها، از جمله نوزادان، مناسب است! ببینید چطور می‌توانید نیاز بهداشتی نوزاد خود را برطرف کنید و صرفنظر از سن یا محل رفت و آمدش، پوست، مو و سایر اعضای نوزاد خود را سالم و سرزنده نگه دارید.

 

 

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب