آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

تیزر تبلیغاتی صنایع نوبخت

جزئیات پروژه

  • صنایع نوبخت
  • 2 آبان 1402
  • ایده راهیاب
  • تیزر تبلیغاتی
مدت زمان انجام پروژه : 15 روز کاری

تیزر تبلیغاتی صنایع نوبخت

گروه صنعتی نوبخت در اواخر سال 1380 به منظور تأمین بخشی از نیازهای کشور در زمینه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آغاز به فعالیت نمود. علاقه، پشتکار و کوشش های بی وقفه تمامی اعضای تیم نوبخت در طول این سال ها در انجام طراحی و مهندسی تجهیزات صنعتی آشپزخانه موجب شد که امروزه بعنوان یکی از معتبرترین گروه های تولیدی کشور در زمینه مذکور بشمار آید.این مرکز با سابقه ای بیش از 10 سال، همواره با هدف کارآفرینی برای جوانان ایرانی اقدام به تولید محصولات خود کرده است. در این مسیر از توان داخلی و نیروهای متخصص ایرانی بهره میبریم.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب توسط دپارتمان تولیدات رسانه ایی خود به سفارش صنایع نوبخت جهت معرفی دستگاه همبرگرزن نیمه اتومات کارا ، این تیزر تبلیغاتی را طراحی و اجرا کرده است .
1. جلب رضایت مشتریان: دستیابی به رضایت مشتری را بعنوان اولین اصل شرکت میدانیم که از طریق انجام به موقع تعهدات، براساس نیازها و خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری و ارائه خدمات پس از فروش به آن تحقق می بخشیم. 2. بهبود مستمر کیفیت: ارتقای کیفیت محصولات را در گرو آموزش مستمر کارکنان میدانیم و به عنوان یک الزام به آن می نگریم. 3. تضمین کیفیت محصولات: دقت و نظارت در حفظ مشخصات و استانداردهای تعیین شده در فرایند تولید آیتم دیگری است که در طول انجام کار به آن توجه ویژه ای داریم. 4. تداوم پیشگامی در صنعت: پژوهش، نوآوری، کسب دانش فنی و به طور کلی دستیابی به شیوه های نوین طراحی و تولید را لازمه حضور فعال شرکت در صنعت میدانیم و به آن ملزم و متعهدیم.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب