آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

تیزر تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی شون

جزئیات پروژه

  • لوازم آرایشی و بهداشتی شون
  • 15 اردیبهشت 1400
  • ایده راهیاب
  • تیزر تبلیغاتی
مدت زمان انجام پروژه : 21 روز کاری

تیزر تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی شون

محصولات گیاهی “شون” با استفاده از مؤثرترین عصاره گیاهان و میوه ها، منطبق با خواسته تمام کسانی هستند که دوستدار طبیعت و محصولات طبیعی هستند و هم اکنون در انواع محصولات آرایشی و بهداشتی شامل محصولات مراقبت از مو، مراقبت از پوست، مراقبت از بدن، مراقبت از صورت و محافظ آفتاب به مصرف کنندگان عرضه می‌گردند.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مشاور تبلیغاتی شرکت شون جهت معرفی بادی اسپلش‌ که جزء محصولات این برند هستند ، این تیزر تبلیغاتی را مدیریت و اجرا کرده است .
شون” در زبان آلمانی به معنای زیبایی است. زیبایی طبیعی و ماندگار، زیبایی برخواسته از طبیعت است. بر اساس این ایده محصولات گیاهی Schon با بهره گیری از عصاره گیاهان و میوه‌ها و خواص مرتبط با آنان خلق شده‌اند. این محصولات در بزرگترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه توسط شرکت آریان کیمیا تک ایران در کشورمان به بازار عرضه می‌گردند.
بادی اسپلش فیری میست شون رایحه‌ای گرم و شیرین دارد و برای فصول سرد سال و مهمانی‌های شبانه بسیار مناسب است. این بادی اسپلش بانویی زیبا برخاسته از افسانه‌های پریان را به تصویر می‌کشد. در نت آغازین این اسپری، رایحه انگور سیاه، سیب سبز و آناناس شما را به سرزمین افسانه پریان می‌برد. در نت میانی، شمیم رایحه‌های گل موگه، رز و چوب ساج، بانویی زیبا را در این دنیای افسانه‌ای تداعی می‌کند و در نت پایانی، رایحه مشک، آبنبات و وانیل با شیرینی خاص خود، این تصویر زیبا را همراه همیشگی عبور شما می‌کند.

 

 

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب