آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت اختصاصی شرکت هانتا

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • شرکت هانتا
  • 11 آذر 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت
مدت انجام پروژه : 30 روز کاری

طراحی وبسایت اختصاصی شرکت هانتا

شرکت دانش بنیان آینده سازان و ایده پردازان نسل توسعه الکترونیک تحت عنوان برند هـانتـــا طـراح و تولیـد کننده سـیـــستم های هوشمند ساختمان به شماره ثبت ۳۸۲۶۲۰ در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه محصولات و خدمات تخــصصی مدیریت هوشمند ساختمان در راســـتای بهینه سازی مصرف انرژی، ارتقاء امنیت و راحتی فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت با در اختیار داشتن تیمی متخصص و مجرب و با کسب چندین گواهیـنامه ثبت اخـتراع در این زمینه، پس از سال ها تحقیق و پژوهش مستمر توانسته است با به دست آوردن دانش فنی روز دنیا در زمینه سیستم های مدیریت ساختمان، اقدام به بومی سازی آن نماید و در نهایت محصولی با کیفیت و با قابلیت های منحصر بفرد ارائه نماید که در مقایسه با محصولات خارجی، دارای انعطاف لازم و متناسب با نیاز ســاخــتمان های داخل کشـــور باشد . این شـــرکت فــــــعالیت های خود را در بخـــــش های مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و هتل به منصه ظهور رسانیده است.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی وبسایت ، به سفارش مدیریت شرکت هانتا متخصص در زمینه هوشمندی سازی ساختمان می باشند این طراحی اختصاصی وبسایت طراحی و اجرا شده است . ویژگی های طراحی اختصاصی وبسایت این مجموعه شامل : اتصال نرم افزار حسابداری سپیدار به وبسایت و همچنین اتصال باشگاه مشتریان CRMبه وبسایت و همچنین قابلیت ایجاد دسترسی برای نمایندگی های کل کشور شرکت هانتا جهت صدور فاکتور و خرید آنلاین محصولات و وبسایت به سه زبان زنده دنیا ، فارسی ، انگلیسی و عربی می باشد.
به جرات می تونم بگم که هانتا تنها شرکت ایرانی است که محصولات خانه هوشمند را در داخل کشور تولید می کند و کامل ترین پک تجهیزات هوشمندسازی در ساختمان در ایران را دارد . هوشمندسازی ساختمان دفتر نهاد ریاست جمهوری و صدها پروزه در زمینه اسمارت هوم و سیستم مدیریت هوشمند ساختمان در تهران و سراسر کشور نشان از توانمندی شرکت هانتا در این صنعت دارد.

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب