آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت شرکت ایتالیایی لوهاری

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • شرکت ایتالیایی لوهاری
  • 10 خرداد 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت
مدت انجام پروژه : 14 روز کاری

طراحی وبسایت شرکت ایتالیایی لوهاری

شرکت ایتالیایی FORMAT IMPRESA در زمینه تولید و فرمولاسیون محصولات مراقبت از پوست و مو ، آرایشی و بهداشتی و همچنین عطر و ادکلن فعالیت می کند . این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و بهره گیری از نیروی کار متخصص و همچنین بهترین مواد اولیه اروپایی همواره محصولات با کیفیتی را طراحی و تولید می نماید. شرکت زیبا کاسپین در منطقه آزاد انزلی به عنوان تنها نماینده رسمی و شریک تجاری شرکت ایتالیایی FORMAT IMPRESA در ایران می باشد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه طراحی وبسایت به سفارش شرکت ایتالیایی لوهاری، این طراحی وبسایت را جهت معرفی تولید انواع رایحه بادی میست ها، طراحی و اجرا کرده است.
بادی میست چیست؟ فرض کنید هر کس که به شما نزدیک می شود، رایحه ای بسیار خوب و جذاب را به ملایم ترین شکل ممکن از شما دریافت می کند؛ رایحه ای که غلظت عطر را ندارد و آنقدر ملایم است که انگار بوی طبیعی بدن شماست. این فرض زمانی تبدیل به واقعیت می شود که بادی میست ها را بشناسید و از آن ها به عنوان امضای بویایی خودتان استفاده کنید .
روش استفاده از بادی میست محصولاتی که بر پایه آب هستند یا الکل کمی دارند صرفا باید روی پوست تمیز استفاده شوند پس در مرحله اول حتما دوش بگیرید. تمیز نبودن پوست باعث می شود تا بوی آن با بوی عرق مخلوط شود و به جای ایجاد رایحه خوب، بوی بسیار بدی تولید شود. ضمن آنکه ماندگاری را نیز کاهش میدهد. بادی میست به دلیل ملایم بودن رایحه می توانند در محیط های بسته مثل اتاقک ماشین نیز به عنوان خوش بو کننده مورد استفاده قرار بگیرند.

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب