آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب
طراحی وبسایت موسسه مهاجرتی ایلیا

طراحی وبسایت موسسه مهاجرتی ایلیا

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • موسسه مهاجرتی ایلیا
  • 2 اردیبهشت 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت
مدت انجام پروژه : 25 روز کاری

طراحی سایت موسسه مهاجرتی ایلیا

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به سفارش موسسه مهاجرتی ایلیا جهت معرفی خدمات انواع مهاجرت به کشور کانادا این طراحی وبسایت را مدیریت و اجرا کرده است .
موسسه مهاجرتی ایلیا با بهره مندی از تیم خبره مهاجرتی خود سالهاست بصورت قانونی در ایران و کانادا فعالیت دارد. در حال حاضر ایلیا تحت مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران مشغول به کار است. همچنین آقای علی یمینی مشاور رسمی مهاجرت و عضو شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) و با کد R512859 بصورت قانونی و تحت قوانین اداره مهاجرت کانادا مشغول به خدمت رسانی به هموطنان و متقاضیان محترم می باشد.
تیم ما در ایلیا با تکیه بر چهار اصل احترام، شفافیت، اعتماد و تمامیت که سنگ بنای ایدئولوژی این موسسه می باشد سال هاست افتخار خدمت رسانی به عزیزانی که برای مهاجرت اقدام می کنند را دارد. ایلیا یکی از معتبرترین و خوش نام ترین مؤسسات ارائه دهنده خدمات مهاجرتی کانادا است. در حال حاضر این موسسه با دو دفتر، یکی در ایران، تهران و یک دفتر در کانادا در زمینه مهاجرت از طریق کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری و درخواست های تجدیدنظر در پرونده های مهاجرتی آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد. ایلیا طرف قرارداد با بيش از ١٠٠ دانشگاه و شركت های كاريابی در سراسر دنيا است که این امر می تواند پروسه مهاجرت شما را تسهیل نماید.
قبل
بعدی

سال گذشته افتخار همکاری با موسسه مهاجرتی ایلیا را داشتیم . بعد از گذشت یکسال و راضیت مدیریت موسسه ، طراحی وبسایت دوم این مجموعه نیز به تیم ما واگذار شد . قرار است که وبسایت دوم موسسه ایلیا فعالیت جدید خود را در زمینه مشاوره تخصصی درباره انواع مهاجرت به کشور کانادا آغاز کند.

نمونه کار بیشتر :

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب