آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت و سئو تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماکینگ

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • تجهیزات آشپزخانه روماکینگ
  • 05 شهریور 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت اختصاصی
مدت انجام پروژه : 15 روز کاری

طراحی وبسایت و سئو تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماکینگ

مجموعه صنعتی روماک از سال 1385 با در اختیار داشتن نیرویی کارامد و با تجربه و متخصص در زمینه طراحی ، تولید و بهینه نمودن تجهیزات و ماشین آلات آشپزخانه صنعتی و فست فود ، آغاز فعالیت نمود ، که اکنون مفتخر است . این مجموعه با توجه به بالا بردن سطح کیفیت محصولات ، ارتقای سطح پخت ، مکانیز نمودن سیستم طبخ و رقابت با محصولات خارجی ، شروع به خرید ماشین آلات پیشرفته و مدرن روز جهان کرده است و تحولی عظیم در کیفیت تولیدات ایجاد نموده که با توجه به قدم های موثری که برداشته با محصولات تولید شده شرکت های مطرح در دنیا رقابت نماید.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه طراحی وبسایت به سفارش مدیریت تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماکینگ متخصص در زمینه طراحی ، تولید و بهینه نمودن تجهیزات و ماشین آلات آشپزخانه صنعتی و فست فود ، این طراحی وبسایت اختصاصی را انجام داده است .
گروه تولید روماک ماشین با نام تجاری (روماکینگ) اقدام به تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی اعم از : تجهیزات رستوران – تجهیزات فست فود-تجهیزات قنادی – تجهیزات شست و شو و تجهیزات آماده سازی کرده است که این محصولات دائما در حال بروز رسانی می باشند و بر تعداد آن ها روز به روز افزوده میشود . روماکینگ همیشه سعی کرده تا بهترین کیفیت را در باره محصولاتش ارائه بده تا در عرصه بین المللی توان رقابت با برند های مطرح را داشته باشیم ! از این رو ما برای سلیقه مشتری هامون احترام زیادی قائلیم و از بهترین ورق ها و قطعات برای تولید دستگاه های با کیفیت و استاندارد های جهانی استفاده میکنیم.
گروه تولیدی روماکینگ توانسته در طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، روند پیشرفت و رو به جلوی خودش رو حفظ کنه و با طراحی دستگاه های صنعتی اختصاصی و انحصاری ، موفق به کسب چندین گواهی ثبت اختراع از سازمان مالکیت های صنعتی و سازمان پژوهش های علمی ایران شده است.

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب