آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت کلینیک روانشناسی مشکلات نوجوانی

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • کلینیک مشکلات نوجوانی
  • 01 شهریور 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت اختصاصی
مدت انجام پروژه : 15 روز کاری

طراحی وبسایت اختصاصی کلینیک مشکلات نوجوانی

مجموعه ی کلینیک مشکلات نوجوانی از سال ۱۳۹۸ با هدف تمرکز بر مسائل و معضلات رفتاری و روانشناختی گروه سنی نوجوان و در جهت آموزش صحیح و یاری رساندن به اولیای نوجوانان راه اندازی شد و تا کنون توانسته است با بهره مندی از اساتید و متخصصین این حوزه و با برگزاری کارگاه های عملی متعدد و تولید محصولات آموزشی گامی هرچند کوچک در راه بهبود روابط اولیا با فرزندان و گذر از دوران حساس نوجوانی بردارد . وانشناسی نوجوان و مشاوره نوجوانان از این حیث مهم است که نوجوانان در این سن حساس به جز مسائل مربوط به بلوغ جسمی و جنسی با مشکلاتی از قبیل هویت‌یابی اجتماعی، هویت‌یابی جنسی، نحوه ارتباط با والدین و دوستان، داشتن استقلال، گرایش به فضاهای مجازی، نحوه انتخاب رشته تحصیلی و تصمیم‌گیری درباره آینده، اضطراب و افسردگی و … روبرو می‌شوند. این مقاله اطلاعات مفید و کاربردی و نحوه برخورد با موضوعات بالا را در اختیار شما نوجوانان و والدینی که نگران فرزندان خود در این سن هستید؛ قرار می‌دهد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه طراحی وبسایت به سفارش آقای دکتر بیگی مدیریت کلینیک مشکلات نوجوانی با هدف تمرکز بر مسائل و معضلات رفتاری و روانشناختی گروه سنی نوجوان ،این طراحی وبسایت اختصاصی را انجام داده است .
روانشناسی نوجوان، نوجوانی را مرحله انتقال از دوران کودکی به بزرگ‌سالی می‌داند که تغییرات جسمی و روحی در این دوران اتفاق می‌افتد و زمانی برای به دست آوردن استقلال و کشف خود است. بسیاری از نوجوانان در این دوره به دلیل تغییرات جسمانی ازجمله بلوغ و مسائل هویت‌ یابی و استقلال و .… دچار تغییرات رفتاری و فکری عمده‌ای می‌شوند که ارتباط با خانواده آن‌ها را دچار مشکل می‌کند که اگر این مشکل به‌درستی هدایت نشود به زندگی نوجوان خدشه وارد می‌کند. اگر به دنبال اطلاعات دقیق و درستی درباره ویژگی‌ های نوجوان خود هستید و درباره نحوه برقراری ارتباط مؤثر دنبال راهکار می‌گردید ؛ روان شناسان و مشاوران نوجوان ذهن آرا به شما این خدمات را ارائه می‌دهند.

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب