آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی و اجرای بیلبورد بهمن خودرو

جزئیات پروژه

  • بهمن خودرو
  • 15 بهمن 4100
  • ایده راهیاب
  • طراحی و گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 30 روز کاری

طراحی و اجرای بیلبورد بهمن خودرو

شركت بهمن موتور در ماههاي پاياني سال 1331 هجري شمسي تحت عنوان شركت سهامي ايران خليج كو با سرمايه اوليه 600 هزار ريال تاسيس و به منظور انجام عمليات مربوط به نمايندگي و امور حمل و نقل از جمله حمل و نقل دريايي و حق العمل كاري نمايندگي هاي تجاري به ثبت رسيد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مدیر و مشاور تبلیغاتی شرکت بهمن خودرو این بیلبورد تبلیغاتی شهری را طراحی و اجرا کرده است .
مأموريت شرکت بهمن موتور در زمينه توليد و مونتاژ انواع خودرو سواري، SUV و وانت جهت عرضه به بازارهاي داخلی و خارجی می‏باشد. این شرکت جهت نيل به اين مهم، از طریق ايجاد بستر مناسب همکاري با خودروسازان خارجي در زمينه های تامین، طراحی قطعات، باز طراحی محصول، ‏مهندسی توليد و مونتاژ، فروش و خدمات پس از فروش خودروها اقدام نموده است.
شركت بهمن موتور مي‏كوشد موقعیت كنوني خود صنعت خودرو سازی ارتقاء داده و به قابل اعتمادترين و برترين جايگاه در زمینه تولید و ارائه خودروهاي متمایز و کیفی سواري در محدوده قیمتی بالا و لوکس و همچنین انواع خودروی کار ( وانت و ون باری) با تمرکز بر طراحی و توسعه پلت فرم های داخلی تا سال 1404 دست یابد.

اجرای کمپین 360 درجه

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب