آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

عکاسی صنعتی شرکت DEVINE , LAROES

جزئیات پروژه

  • شرکت DEVINE
  • 22 آبان 1401
  • ایده راهیاب
  • عکاسی صنعتی
زمان انجام پروژه : 5 روز کاری

عکاسی صنعتی شرکت DEVINE , LAROES

ما معتقدیم استفاده از محصولات تولیدشده توسط برندهای معتبر بین‌المللی که سلامتی مصرف‌کنندگان را اصل اساسی و مزیت رقابتی تولیدات خود قرار داده‌اند، علاوه بر حس زیبایی و اعتمادبه‌نفس، با محافظت از سلامتی و شادابی جسم، حس بی‌نظیر جوانی و طراوت را در ما تقویت می‌کند. انتخاب‌های ما برای افزایش سطح کیفیت زندگی، جریان حیات ما را زیباتر می‌کند.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب جهت معرفی کرم بدن شرکت DEVINE , LAROES و خدمات زیبایی و آرایشی این شرکت ها این عکاسی های صنعتی را اجرا کرده است .
کرم های بدن به نوعی از مرطوب کننده ها گفته می شود که حاوی ترکیبی از آب و روغن هستند کرم های بدن واقعا نرم کننده پوست هستند در مجموع در هنگام خرید یک مرطوب کننده بدن باید بدانید که این محصولات همگی آبرسان، نرم کننده و حاوی ترکیبات مغذی برای پوست هستند اما دارای غلظت های متفاوتی هستند.
در پایان باید گفت که تمامی افراد صرف نظر از سن و نوع پوست، باید برای حفظ زیبایی پوست از آن مراقبت و محافظت نمایند. انتخاب یک محصول مرطوب کننده بدن ارتباط مستقیمی با نوع پوست دارد و نمی توان گفت که کدام نسبت به دیگری بهتر یا باکیفیت تر است زیرا وظیفه تمامی آنها مرطوب کردن و نرم کردن پوست است.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب