آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شیرآلات مرسده

جزئیات پروژه

  • شیرآلات مرسده
  • 15 تیر 1402
  • ایده راهیاب
  • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
زمان انجام پروژه : 20 روز کاری

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شیرآلات مرسده

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا Product می باشد ٬ در این شاخه از عکاسی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری یا کارفرما ارائه کند ، در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است : نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا . عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود . در واقع منظور از تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی است که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود . عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس بگنجاند.
دپارتمان تولیدات رسانه ایی آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با مهارت ویژه و عکاسان حرفه ایی موفق به ثبت این عکس های صنعتی و تبلیغاتی از شیرآلات مرسده شده است .
عکاسی تبلیغاتی یکی از شاخه‌های مهم و حیاتی عکاسی است که در صنعت تبلیغات و بازاریابی بسیار اهمیت دارد. این نوع عکاسی به منظور ایجاد تصاویری جذاب و مؤثر برای استفاده در تبلیغات تجاری و تبلیغاتی انجام می‌شود. هدف اصلی عکاسی تبلیغاتی، ارائه محصولات، خدمات یا ایده‌های مرتبط با یک برند به شیوه‌ای که توانایی جذب توجه مخاطبان و ایجاد شناخت برند را داشته باشد، می‌باشد. عکاسی تبلیغاتی نیازمند توانایی‌های خاصی است که شامل استعداد هنری، دانش فنی و درک عمیق از ارتباطات بصری است. عکاسان تبلیغاتی باید توانایی داشته باشند تا ایده‌های خلاقانه را به صورت تصویری بیان کنند و با استفاده از رنگ‌ها، نورپردازی، زوایای دید منحصر به فرد و تکنیک‌های دیگر، تصاویری بسیار جذاب و قابل توجه ایجاد کنند.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب