آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

لوگو موشن اینترو

جزئیات پروژه

  • موسسه مهاجرتی ایلیا
  • 25 فروردین 1402
  • ایده راهیاب
  • لوگو موشن
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

لوگو موشن اینترو

دپارتمان تولیدات رسانه ایی آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب طراحی و ساخت این لوگو موشن اینترو را به سفارش موسسه مهاجرتی ایلیا  اجرا نموده است . 

موسسه مهاجرتی ایلیا با بهره مندی از تیم خبره مهاجرتی خود سالهاست بصورت قانونی در ایران و کانادا فعالیت دارد. در حال حاضر ایلیا تحت مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران مشغول به کار است. همچنین آقای علی یمینی مشاور رسمی مهاجرت و عضو شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) و با کد R512859 بصورت قانونی و تحت قوانین اداره مهاجرت کانادا مشغول به خدمت رسانی به هموطنان و متقاضیان محترم می باشد.
تیم ما در ایلیا با تکیه بر چهار اصل احترام، شفافیت، اعتماد و تمامیت که سنگ بنای ایدئولوژی این موسسه می باشد سال هاست افتخار خدمت رسانی به عزیزانی که برای مهاجرت اقدام می کنند را دارد. ایلیا یکی از معتبرترین و خوش نام ترین مؤسسات ارائه دهنده خدمات مهاجرتی کانادا است. در حال حاضر این موسسه با دو دفتر، یکی در ایران، تهران و یک دفتر در کانادا در زمینه مهاجرت از طریق کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری و درخواست های تجدیدنظر در پرونده های مهاجرتی آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد. ایلیا طرف قرارداد با بيش از ١٠٠ دانشگاه و شركت های كاريابی در سراسر دنيا است که این امر می تواند پروسه مهاجرت شما را تسهیل نماید.

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب