آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت شبکه اجتماعی زعفران مصطفوی

جزئیات پروژه

  • زعفران مصطفوی
  • 27 مهر 1399
  • ایده راهیاب
  • مدیریت شبکه اجتماعی
زمان انجام پروژه : به مدت یکسال

مدیریت شبکه اجتماعی

زعفران مصطفوی همانند بسیاری از تولید کننده های صنعتی بزرگ دنیا اهدافی چون رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت، افزایش کمیت و کاهش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به شرایط کنونی کشور و در راستای اجرای اهداف توسعه ای کشور عزیزمان ایران، ایجاد اشتغال و صدور تولیدات به سایر کشورها را نیز در برنامه خود قرار داده است و بر آن است تا با دستیابی به دانش و فن آوری روز جهان و ارائه کیفیت مطلوب تولیدات، آینده ای روشن را برای مجموعه تحت مدیریت خود رقم زند.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب بعنوان مشاور تبلیغاتی زعفران مصطفوی به مدت یکسال مدیریت شبکه اجتماعی این مجموعه را بر عهده داشته است .
ما به عنوان یک شرکت فعال در بزرگترین کشور تولید کننده و صادرکننده زعفران جهان، می خواهیم حامی و پرچم دار حرفه ای صنعت زعفران ایران در دنیا باشیم. ما در شرکت زعفران مصطفوی برای تحقق چشم انداز و رسالت خود عزمی راسخ داریم و رویکردهایی استراتژیک، بازارگرا، هم افزا و بین‌المللی اتخاذ کرده ایم.
بیانیه چشم انداز شرکت زعفران مصطفوی: نقش آفرینی استراتژیک در دستیابی ایران به جایگاه رهبر بازار زعفران جهان و تبدیل زعفران به کالای اساسی و پرمصرف تا سال 1410.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب