آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت شبکه اجتماعی شرکت بیوک

شرکت بیوک

جزئیات پروژه

  • شرکت بیوک
  • 21 تیر 1401
  • ایده راهیاب
  • مدیریت شبکه اجتماعی
مدت زمان انجام پروژه : یکسال

مدیریت شبکه اجتماعی شرکت بیوک

سال 1389 توجه به یک دغدغه پیدایش یک ایده را رقم زد. این که چرا همه چیز رو در بازار بر اساس برندش می خوان و می خرن، اما ملک که به واقع یکی از بزرگترین خرید های هر شخص توی زندگیش می تونه باشه تا به حال از این قاعده پیروی نکرده، اینجا بود که ایده ای تحت عنوان ساختمان های مارکدار متولد شد. برای اینکه با معرفی برند های ساختمانی معتبر بتونه ماندگاری در ذهن بیشتری رو برای مخاطبان به ارمغان بیاره. برای این منظور یک وبسایت مرجع راه اندازی کردیم و تلاش کردیم تا تمام برند های ساختمانی کشور رو داخلش قرار بدیم. بدین ترتیب مخاطبان پس از کلیک روی هر برند ساختمانی توانستند پروژه های ساخته شده ی آن برند را با تمام جزییاتش ببینند. انتخاب دامین این وب سایت هم اینگونه بود که ابتدا نام این مرجع لوگو بیس را کامل تر دیدیم. شد، اطلاعات ساختمان های مارکدار ایران، بعدش این عبارت رو به انگلیسی برگرداندیم Iranian Buildings’ Brand Information و در نهایت از حروف اختصاریش تونستیم برند جذاب iBBi که همیشه با i های کوچک و B های بزرگ نوشته میشه رو خلق کنیم. به این ترتیب iBBi پا به عرصه برندینگ صنعت ساختمان ایران گذاشت.یازده سال کسب تجربه های بزرگ و ایجاد نوآوری های مختلف باعث شد تا بتوانیم کلی خدمات خاص در حوزه ی ترویج و معرفی برند های ساختمانی به جامعه مخاطبینمون ارائه دهیم و از این سو به نوعی مدعی ایجاد اثربخش ترین شبکه ارتباطی میان سازندگان، معماران و صاحبان صنایع لوکس ساختمانی کشور طی این مدت هستیم.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با توجه به اینکه مدت زیادی افتخار آشنایی و همکاری با شرکت هوشمند سازی ساختمان اکسون مبین را دارد .در این پروژه به سفارش شرکت بیوک ، به مدت یکسال ادمینی پیج اینستاگرام این شرکت را بعهده داشت.
اکنون گروهی حرفه ای و سازماندهی شده متشکل از سه شخصیت حقوقی مستقل به اقتضای نیازهای متفاوت مخاطبان پیش روی دیدگان شما قرار دارد.نخست موسسه فرهنگی هنری جند منظوره راهیان پگاه نور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مالک برند ساختمان های مارکدار iBBi که به عنوان یک مجموعه صاحب رسانه به صورت تخصصی در حوزه ی معرفی و ترویج برند های ساختمانی فعالیت می کند. از دیگر زیر مجموعه های این موسسه می توان به کانون آگهی و تبلیغات پگاه نور اشاره نمود.

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب