آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن اقتصادی املاک عمارت اروند

جزئیات پروژه

  • املاک عمارت اروند
  • 5 بهمن 1401
  • ایده راهیاب
  • موشن گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

موشن اقتصادی املاک عمارت اروند

املاک عمارت اروند با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خرید ، فروش ، رهن و اجاره مسکونی ، تجاری و زمین در محله کارگر آبادان و در خیابان امیرکبیر بین یکم و سوم واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مسجد رنگونی ها و بازار ته لنجی ها و بیرون‌بر خانه کباب و بازار مرکزی آبادان و اداره پست مرکزی آبادان قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس شهری می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مشاور تبلیغاتی املاک عمارت اروند در شهر آبادان جهت معرفی خدمات ویژه خرید آپارتمان های اکازیون ، این موشن گرافیک اقتصادی را مدیریت و اجرا کرده است .
یکی از مهمترین فنون و تکنیک‌های مذاکره موفق، داشتن اطلاعات کامل است. یک مشاور املاک باید درباره شرایط طرفین و خواسته‌های آنها اطلاعات لازم را داشته باشد. همچنین برای پیش بردن یک مذاکره به سوی موفقیت و کسب نتیجه راضی کننده، مشاور باید درباره شرایط روز معاملات ملکی، قوانین و مقررات مختلف، شرایط بازار و موارد اینچنینی از آگاهی لازم برخوردار باشد.
کسب مهارت‌های مختلف در حرفه مشاور املاک باعث پیشرفت بیشتر در این حرفه و در نتیجه رشد و توسعه کسب و کار خواهد شد. اطلاع از فنون مذاکره موفق مشاور املاک می‌تواند تا حد زیادی به این پیشرفت و رشد کمک کند. شما به عنوان یک مشاور املاک حرفه‌ای باید تکنیک‌های مختلفی را فرا بگیرید و از آنها در جلسات معاملات ملکی جهت مذاکره موفق و کسب رضایت طرفین (خریدار و فروشنده) استفاده نمایید.

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب