آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن اقتصادی بوت کمپ سماتک

جزئیات پروژه

  • شرکت سماتک
  • 26 بهمن 1401
  • ایده راهیاب
  • موشن گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

مرکز آموزشهای تخصصی ICT شرکت سماتک، با بیش از 23 سال سابقه با هدف ارائه آموزش های تخصصی و تربیت نیروهای کارآمد در حوزه ICT در سال 1378 تاسیس گردیده است. این مرکز با در اختیار داشتن اساتید با تجربه و دارای گواهینامه های بین المللی، امکانات آموزشی مجهز برای اجرای دوره های آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی، لابراتورهای ویژه اجرای دوره های سیسکو و بیش از 800 متر مربع فضای آموزشی، تاکنون بسیاری از دانشجویان و متخصصان رشته کامپیوتر را تحت آموزش های خود قرار داده است . 

موشن اقتصادی بوت کمپ سماتک

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به سفارش شرکت سماتک جهت معرفی بوت کمپ نوروزی که شامل 17 دوره مهندسی و تخصصی بصورت آنلاین و حضوری می باشد و در پایان دوره گواهینامه به شرکت کنندگان داده می شود این موشن گرافیک اقتصادی را مدیریت و اجرا کرده است .
این شرکت عضو شورای عالی انفورماتیک با رتبه 1 در آموزش و پژوهش می باشد و مجوز اجرای آموزش های حوزه ICT برای کارمندان دولت از سوی معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری مرکز آموزش مدیریت دولتی را دارا می باشد. سماتک عضو فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد.
از ابتدای سال 91 سماتک با هدف دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذی نفعان و ارزش افزایی برای مشتریان، خود را متعهد به الگوی تعالی سازمانی ویرایش سال 91 بر اساس الگوی بین المللی EFQM دانسته و موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی شده است.ما مفتخریم که در ارتقاء سطح دانش و مهارت تخصصی بسیاری از کارشناسان حوزه فاوا و مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی سهم تاثیرگذاری داشته ایم .

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب