آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن اقتصادی شرکت کیش تک

جزئیات پروژه

  • شرکت کیش تک
  • 5 آذر 1401
  • ایده راهیاب
  • موشن گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

موشن اقتصادی شرکت کیش تک

پردیس فناوری کیش حاصل تصمیم و هم افزایی جمعی از اساتید, نخبگان و کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی میباشد که ضمن ثبت اختراع اولین سامانه مشاوره از راه دور در صنعت (دورا صنعت) با بهره گیری از روش های علمی و فنی و تجربیات ارزنده خود در زمینه های سیستم های مشاوره الکترونیکی، مدیریتی, مهندسی و علوم انسانی توانسته است در انجام پروژه های کاربردی, تحقیق و توسعه (R&D) , کارگاه ها و سمینارهای پژوهشی و آموزشی همگام با تحولات روز جهان حرکت نماید. از این رو همواره مشارکت خود را با بدنه دانشگاه و صنعت جامعه حفظ نموده است.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به سفارش شرکت کیش تک جهت معرفی دوره های آموزشی ، مدیریت و ساخت این موشن گرافیک را انجام داده است .
یکی دیگر از خدمات شرکت کیش تک استعدادیابی در زمینه فوتبال می باشد زیرا استعداد می تواند تا حدودی منشاء ذاتی داشته باشد ولی بخش اکتسابی و جهت دادن آن موضوع مهمتری است، داشتن استعداد یک تخصص و توانایی موفقیت در موقعیت های مختلف است.
برگزاری دوره تخصصی عیب‌یابی و تعمیرات پله‌برقی و پیاده‌روی متحرک از سوی پردیس فناوری کیش ، با تدریس آقای مهندس محمدرضا پروانه و مهندس متین اسماعیلی برگزار گردید و علاوه بر مباحث عملی دوره و بازدید فنی شرکت کنندگان از سیستم پله برقی و اجزا و قطعات و آسانسورهای آن در محل کوروش مال انجام شد . در این کارگاه 10 نفر از متخصصان آسانسور و پله برقی با آخرین تغییرات این فناوری آشنا شدند .

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.