آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن سه بعدی شرکت ELEVIA

جزئیات پروژه

  • ELEVIA
  • 2 آبان 1402
  • ایده راهیاب
  • موشن 3 بعدی
مدت زمان انجام پروژه : 5 روز کاری

موشن سه بعدی شرکت الویا (ELEVIA)

زندگی هوشمند را با اپلیکیشن الهوم تجربه کنید . امکان کنترل روشنایی، پرده برقی، سیستم امنیتی و لوازم خانگی یخچال، هود آشپزخانه، گاز ، فر، ماشین لباسشویی، تلویزیون و هر آنچه که در خانه دارید با برندهای ایرانی ایسان خزر، اخوان، امرسان، بوتان، بیمکث، داتیس، درسا، دورنا، لورچ، شعله خیز، آلتون, الکس, تاکنو, سینگل لیدر, نیکسان, کن

الهوم ELEHOME پلتفرم جامع هوشمندسازی ایرانی

ویدئوهای موشن گرافیک سه بعدی (3D) با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری و از طریق متحرک سازی تصاویر دو بعدی و یا سه بعدی ساخته می‌شوند. حرف D درنماد های دو بعدی (2D) و سه بعدی (3D) مخفف عبارت Dimension یعنی صفحه یا ابعاد است. ویدئوهای سه بعدی به دلیل طراحی عمق تصاویر زاویه‌های دقیق‌تری از فضا و حجم اشیاء به نمایش می‌گذارند. این نوع موشن گرافیک‌ها در تیزرهای تبلیغاتی، ویدئوهای آموزشی ساده، انیمیشن‌های سرگرم‌کننده و حتی برای طراحی وب سایت کاربرد دارند.
انواع موشن گرافیک سه بعدی بهترین و جدیدترین روش برای ارتباط با مخاطب هستند. به طوری که یک انیمیشن کوتاه فقط در چند ثانیه می‌تواند به طرز فوق‌العاده ای آگاهی از برند را افزایش دهد. اگرچه بیشتر موشن گرافیک‌ها ماهیت دو بعدی دارند اما ترکیب تصاویر دو بعدی و سه بعدی نیز با نرم افزارهای گرافیکی امکان‌پذیر شده است. برخی ویدئوهای موشن گرافیک به صورت کاملا سه بعدی تهیه می‌شوند و به شکلی جالب جزئیات مناظر، شخصیت‌ها و سایر عناصر را نشان می‌دهند.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب