آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن کلیپ و نماهنگ

جزئیات پروژه

  • کلیپ و نماهنگ
  • 26 اردیبهشت 1400
  • ایده راهیاب
  • موشن گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

موشن کلیپ و نماهنگ

مهم ترین ویژگی کلیپ و نماهنگ این است، همه این رویدادها واقعی اند و می توانند موضوع یک فیلم باشند اما نكته اینجاست که طراح این کلیپ یا نماهنگ حق دخل و تصرف در این واقعیت را ندارد و باید آن را به همان شكلی که می بیند و در عالم واقع اتفاق می افتد ثبت کند. و با حرکت های جذاب و افکت و صدا گذاری بتوانیم پیام اصلی خود را به مخاطب انتقال بدهیم. 

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب این موشن گرافیک کلیپ و نماهنگ به سفارش معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان ، مدیریت و اجرا کرده است .
مدافعان حرم عنوان مصطلح جمهوری اسلامی ایران برای عده‌ای از نیروهای نظامی است که توسط جمهوری اسلامی سازماندهی و به کشور سوریه اعزام می‌شوند و به گروه‌های همفکر در این کشور کمک مستشاری، تجهیزاتی و عملیاتی می‌کنند.بیشتر افراد این گروه را نیروهای رسمی سپاه پاسداران، بسیج و گاهی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل می‌دهند که اکثر کشته‌های ایرانی نیز از این سه نهاد نظامی ایران هستند. منتقدان جمهوری اسلامی حضور این نیروها در سوریه را برای حمایت از حکومت بشار اسد و سرکوب مردم سوریه می‌دانند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران، نهادی است انقلابی که در اجرای فرمان رهبر کبیر و بنیانگذر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) در تاریخ 22/12/1358 و در پی موافقت مقام معظم رهبری مبنی بر ادغام سه نهاد انقلابی بنیاد شهید انقلاب اسلامی، سازمان جانبازان انقلاب اسلامی و ستاد رسیدگی به امور آزادگان تأسیس شده و دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی و اداری است که امور آن طبق مقررات و قوانین مربوط به نهادهای عمومی غیردولتی و در چهارچوب اساسنامه و آیین‌نامه‌های مربوطه زیر نظر رییس‌جمهور و نظارت عالیه مقام معظم رهبری اداره می‌شود.

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب