آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

نمونه کار طراحی کاراکتر و لوگو تایپ آقاموشن

طراحی کارکتر آقاموشن

جزئیات پروژه

  • آقاموشن
  • 8 دی 1401
  • ایده راهیاب
  • طراحی گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 14 روز کاری

طراحی کاراکتر و لوگو تایپ آقاموشن

آقاموشن محصول شرکت ایده نگاه راهکاریاب است که از سال 1391 فعالیت خود را شروع کرده و براساس نیاز بازار فعالیت تخصصی آقاموشن در زمینه تولیدات رسانه ای به عنوان اولین سامانه سفارش و فروش موشن گرافیک در ایران شروع کرده ایم. یازده سال از فعالیت ایده راهیاب می گذرد و اینک برای فعالیت های تخصصی،  مجموعه هایی در زمینه های: طراحی کاتالوگ دیجیتال، خدمات طراحی گرافیک، طراحی و سئو وبسایت و همچنین طراحی موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی را با حضور افراد متخصص و حرفه ای تشکیل داده ایم تا بتوانیم خدمات را با کیفیت بهتر و با ایده های جذاب متخصصین هر حوزه اجراء نماییم

دپارتمان طراحی گرافیک ، آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به سفارش سامانه آنلاین آقاموشن ، طراحی کاراکتر و لوگو تایپ را اجرا کرده است.
در سامانه آنلاین آقاموشن شما می توانید سفارش انواع موشن گرافیک را با استفاده از مشاوره های تخصصی آنلاین ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موشن گرافیک خود را بصورت انلاین دریافت نمایید. همچنین ار دیگر خدمات آقاموشن می توان به ساخت انواع تیزر تبلیغاتی، انواع موشن گرافیک، طراحی کاراکتر، ادیت ویدئو و ساخت پادکست اشاره کرد.
کارکتر از هنرهای تجسمی، طراحی شخصیت از زیبایی شناسی، شخصیت شناسی، رفتار شناسی و طراحی ظاهر بصری تشکیل می‌شود. طراحان کاراکتر، شخصیت‌ها را به عنوان وسیله‌ای برای قصه گویی خلق می‌کنند. این بدان معناست که هر جنبه‌ای از یک شخصیت مانند ظاهر، پالت رنگ و جزئیات با دلایل خاصی انتخاب می‌شوند. برای طراحی یک لوگوتایپ موفق در ابتدا می بایست نوشتار را به صورت تک حرفی طراحی کرد و پس از آن باقی ساختار آن را طبق ترکیب تک حرفی که طراحی نموده اید اجرا نمایید، این ترکیب بندی به حدی باید زیبا باشد که با توجه به ترکیب بندی عالی ، تمامی عناصر آن با هم هماهنگ و متصل باشند.

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب