آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

پکیج تبلیغاتی شرکت اکسون مبین

جزئیات پروژه

  • شرکت اکسون مبین
  • 16 اردیبهشت 1400
  • ایده راهیاب
  • طراحی گرافیک
زمان انجام پروژه : 30 روز کاری

پکیج تبلیغاتی شرکت اکسون مبین

مدیر عامل محترم شرکت اکسون مبین در مصاحبه خود ذکر کرده اند که : در ابتدای کار بر روی سیستم های اتوماسیون خانگی برند زیمنس تمرکز داشتم و چند پروژه را با تجهیزات زیمنس برای اولین بار در ایران راه اندازی کرده ام .

کاتالوگ دیجیتال

کمپین تبلیغاتی آژانس ایده راهیاب با در نظر گرفتن فعالیت و محصول محور بودن شرکت اکسون مبین این کاتالوگ دیجیتال را مدیریت و اجرا کرده است .
شرکت ساختمان هوشمند اکسون مبین فعالیت خود را به منظور مشاوره ،طراحی ، تامین و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان از سال 1388 آغاز نموده است.این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استانداردهای بین المللی و نیاز پروژه های ساختمانی، بدوراز تحمیل هزینه های غیر ضروری به کارفرما اقدام به ارائه سیستم های کنترل هوشمند و شاخه های مختلف BMS جهت استفاده در ساختمانهای مسکونی ،تجاری،اداری و ویلایی نموده است
شرکت اکسون مبین برای اولین بار در ایران کلیدهای لمسی با قابلیت ریموت پذیری را با برند savekey در بازار ایران عرضه کرده است . و برای بهینه سازی مصرف انرژی چندین برند از قبیل : ekinex ایتالیا ، Multitek ترکیه و iluxus آلمانی -ترکیه ای را به سبد محصولات خود اضافه نموده است .
کاتالوگ دیجیتال شرکت اکسون مبین
مدیریت شبکه اجتماعی شرکت اکسون مبین

مدیریت شبکه اجتماعی

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مشاور تبلیغاتی شرکت اکسون مبین حضور این شرکت در شبکه های اجتماعی و تولید محتوای گرافیکی و ویدئویی ، جهت برندسازی این مجموعه را مهیا کرده است .
آنلاین کردن کسب و کارتان در تمامی شبکه‌های اجتماعی موجود کاری وقت گیر و غیرضروری است؛ زیرا، تعداد شبکه‌های اجتماعی بسیار زیاد شده و مطمئنا فرصت کافی برای تولید محتوای مناسب در همه اکانت‌های خود نخواهید داشت. بنابراین بهتر است با شناخت ویژگی‌ها و قابلیت‌های این شبکه‌ها و با توجه به نیاز کسب و کار خود، بهترین پلتفرم را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.
فعالیت در شبکه های اجتماعی نیازمند خلاقیت، مدیریت و تولید محتوا با توجه به نیاز مخاطبان هدف است. الگوریتم‌های این شبکه‌ها روزانه در حال تغییر است و ممکن است سبب شود افراد با عدم رعایت برخی نکات به روش تبلیغات خود آسیب بزنند و باعث از دست دادن مشتریان شوند. بنابراین، بهتر است برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی، از کارشناسان این امر بهره بگیرید.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب