آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

پکیج طراحی گرافیک

جزئیات پروژه

  • فروشگاه آنلاین هفت بو
  • 10 اردیبهشت 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی و گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 7 روز کاری

پکیج طراحی گرافیک فروشگاه آنلاین هفت بو

به‌نظر شما چه چیزی برای خوشبو کردن پوست بدن مناسب است؟ مسلما عطرها و ادکلن‌ها برای خوشبو کردن بدن ساخته نشده‌اند. به‌همین دلیل چند سالی می‌شود که محصولی به نام بادی اسپلش وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شده است. بادی اسپلش یکی از محصولات خوشبو‌کننده بدن موجود در بازار محسوب می‌شود که قیمتی به مراتب مناسب‌تر از عطر و ادکلن دارد. این روزها بسیاری از افراد از انواع بادی اسپلش استفاده می‌کنند. سوالی که ذهن اغلب ما را درگیر کرده، این است که تفاوت میان عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟ با صرف زمان کوتاهی، می‌توانید اطلاعات جالبی در مورد مزایا، معایب و طرز استفاده از بادی اسپلش کسب کنید.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مشاور تبلیغاتی فروشگاه آنلاین هفت بو در شروع همکاری با این مجموعه این طراحی لوگو را طراحی و اجرا کرده است .
بادی اسپلش‌ها، اسپری خوشبوکننده بدن هستند. در واقع ترکیبات بادی اسپلش‌ نه شبیه به عطر و ادکلن است و نه اسپری‌های خوشبو‌کننده یا دئودورانت؛ بلکه ترکیبات این محصول بر پایه آب ساخته شده و خاصیت آبرسانی به پوست را نیز دارند. بادی اسپلش، از مواد معطر و با غلظت بسیار کم و سبک ساخته شده‌اند. این محصولات توسط یک اسپری پخش‌کننده و با رایحه‌ای دل‌انگیز سطح پوست را به‌خوبی می‌پوشانند. فرمولاسیون تشکیل‌دهنده بادی اسپلش‌ها معمولاً از مواد بسیار تازه اما زودگذر، مانند مرکبات تشکیل شده‌ است.
وجه تمایز دیگر ادکلن‌ها با بادی اسپلش طرز استفاده از این محصولات است. بادی اسپلش برای خوشبو کردن پوست بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحالی‌که باید از ادکلن روی لباس استفاده کرد. ماندگاری این محصولات نیز یکی دیگر از تفاوت‌های اصلی ادوپرفیوم‌ها و ادوتویلت‌ها با بادی اسپلش است. به‌دلیل تفاوت در ترکیبات این خوشبو‌کننده‌ها، عطر و ادکلن ماندگاری و هم‌چنین پخش بوی بیشتری نسبت‌به بادی اسپلش‌ها دارند.

نمونه کارهای بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب