آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

کمیک موشن Company soft lock

جزئیات پروژه

  • Company soft lock
  • 25 فروردین 1401
  • ایده راهیاب
  • موشن گرافیک
مدت زمان انجام پروژه : 4 روز کاری

کمیک موشن Company soft lock

 Softlock یک لیدر در زمینه امنیت اطلاعات است که فناوری، راه حل های پیشرفته، خدمات مشاوره، یکپارچه سازی و آزمایش را برای محافظت از دارایی های اطلاعاتی، هویت ها و زیرساخت های پشتیبانی در برابر استفاده غیرمجاز با 3 دفتر در مصر، آلمان و عربستان سعودی ارائه می کند. ما محصولات و راه حل های منحصر به فردی را ارائه می دهیم که بسیاری از زمینه های امنیتی را پوشش می دهد که نیاز مشتریان را در بخش های مختلف بازار برآورده می کند. ما مجموعه ای از محصولات و راه حل ها را ارائه می دهیم که حوزه های زیر را پوشش می دهد: حفاظت از نرم افزار، رمزگذاری داده ها، سخت افزار امنیتی، امضای دیجیتال، شناسایی و احراز هویت امن، توزیع امن آنلاین محتوای دیجیتال .

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب جهت معرفی کیت های در بازکن و غیر قابل حک که پیشرفته ترین فناوری امنیتی می باشد و توسط Company soft lock ساخته می شود ، این کمیک موشن را اجرا کرده است .
کمیک موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که در آن به طراحی‌ ها و تصویرسازی ‌های دو بعدی هنرمندان عرصه کمیک بوک، زندگی متحرک داده می شود تا بتوان داستان را عمیق تر روایت کند.
موشن کمیک فرآیندی است که طی آن کتاب های مصور حرکت می کنند و از کتاب های کمیک سنتی فاصله می گیرند. از یک خاص استفاده می کند تا بتواند داستان را عمیق تر بگوید. کمیک بوک های قدیمی که فقط برای سرگرمی استفاده می شدند، حالا تبدیل به یک روایت تصویری به روز و مطلوب شده اند.

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب