آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

پکیج طراحی گرافیک شرکت آناتام 1

جزئیات پروژه

  • شرکت آناتام 1
  • 19 آبان 1401
  • ایده راهیاب
  • طراحی لوگو
زمان انجام پروژه : 5 روز کاری

پکیج طراحی گرافیک شرکت آناتام 1

صنایع غذایی آناتام 1 در لحظه لحظه ساختن مکانیزم اثر بخش تولید و توزیع کوشیده است تا با تلاش بی وقفه در راه جلب رضایت مشتریان خود گام بردارد و همینک ما به روزهایی می اندیشیم که سلامت همه ایرانیان از طریق محصولات شرکت آناتام 1 تضمین شده باشد. امید است این سربلندی با عنایت پروردگار و حرکت مستمر در مسیر توسعه و آبادانی کشور پایدار بماند.

طراحی لیبل عسل

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب به عنوان مشاور تبلیغاتی شرکت آناتام 1 ، طراحی لیبل این مجموعه را مدیریت و اجرا کرده است .
تاسیس دفتر پخش با حضور فعالانه و اثرگذار پرسنل فروش و پخش در سطح تهران و شهرستان ها باعث ایجاد هم افزایی در توسعه فعالیت های فروش سازمانی گردیده است .
شرکت آناتام 1 با آگاهی از نقش کلیدی خود در صیانت از منابع انرژی، همسو با سیاستهای کلان کشور در راستای توسعه ی پایدار با افزایش بهره وری، مصرف بهینه انرژی و کاهش آلودگی های زیست محیطی، ضمن تأمین منافع ذینفعان خود و صیانت از سرمایه های ملی که ضامن موفقیت و سودآوری می باشد
عسل و لیبل آناتام 1

طراحی سربرگ

سربرگ یا letterhead در معنای لغوی عنوانی است که در بالای یک ورق کاغذ قرار دارد که این عنوان معمولاً از یک نام و یک آدرس و یک لوگو یا طرح شرکتی و گاهی اوقات یک الگوی پس زمینه تشکیل شده است. اما در واقع اصطلاح "سربرگ" اغلب برای اشاره به برگه ای که با رعایت استانداردهایی خاص چاپ شده است به کار می رود. اکثر سربرگ های شرکت در اندازه A4 چاپ می شوند، اگرچه گاهی اوقات از A5 و سایر اندازه های سفارشی استفاده می شود. برخی از اطلاعاتی که معمولا در سربرگ ها به صورت قانونی به کار می رود عبارتند از: نام شرکت، محل ثبت، شماره ثبت و آدرس دفتر ثبت شده سربرگ از نیاز های اولیه نامه نگاری است، چه شما در یک مطب پزشکی یا یک شرکت خصوصی و یا شرکت دولتی کار می کنید، داشتن سربرگ برای اون سازمان یا کسب و کار یکی از الزامات نامه نگاری شرکتی می باشد.

طراحی کارت ویزیت

از مزایای داشتن کارت ویزیت ، امروزه دیگر در یک مرکز خرید لباس تا شرکت و موسسات بزرگ، کارت ویزیت هایی وجود دارد که به کمک آن، نام و آدرس کسب و کارشان را معرفی می کنند. کارت ویزیت به کارتی گفته می شود که اطلاعاتی مانند: نام و آدرس کسب و کار مربوطه و نام و اطلاعات یک شخص که از صاحبان یک شرکت یا موسسه است را به نمایش می گذارد. به نوعی شما می توانید به راحتی اطلاعات مد نظرتان را با یک کارت ویزیت به اشتراک بگذارید. اهمیت استفاده از کارت ویزیت ، هر چقدر که ما بتوانیم بهتر خودمان را معرفی کنیم، قطعا در یاد و حافظه مشتری بیشتر جای خواهیم گرفت. نکته ای که اکثر مشتری ها در سفارش کارت ویزیت رعایت نمی کنند، این است که برای طراحی طرح مورد نظر خود بر روی کارت، به یک طراح مراجعه می کنند که معمولا از یک سری طرح های آماده استفاده می شود. این عمل بسیار نا مناسب است چرا که در مرحله اول لازم است تا مشتری و مخاطبان شناسایی شوند و متناسب با آن ها طرح های مختلف، مورد استفاده قرار بگیرند.
طراحی کارت ویزیت آناتام

طراحی پاکت اداری

طراحی پاکت اداری آناتام
چاپ پاکت نامه بزرگ‌ترین قدرت را برای تصویرسازی مثبت در ذهن مشتریان به عهده دارد. اگر خود شما نیز نامه‌هایتان را به‌جای پاکت سفید در پاکت‌هایی با طرح و رنگ گرافیکی خاص و حرفه‌ای دریافت کنید، برای آن نامه و سازمان، ارزش بیش‌تری در نظرخواهید گرفت و با دقت بیشتری محتوای داخل نامه را مطالعه خواهید کرد. مزایای استفاده از پاکت نامه ، 1- می‌توانید وفاداری مشتری را تضمین کنید 2- ارتباط با مشتریان را ارتقا دهید 3-ابزاری ارزان برای بازاریابی 4-گسترش دید تجاری 5-اعتباربخشی به مکاتبات رسمی از دیگر مزایای استفاده از پاکت نامه، برند سازی با استفاده از لوگو شرکت است. با برند سازی می‌توان توجه افراد بسیاری را به سازمان یا مجموعه خود جلب کنید و به اعتمادسازی میان مشتریان و افراد طرف قرارداد خود بپردازید.یکی دیگر از مزایای استفاده از پاکت نامه، جلوگیری از کپی کردن و کلاه‌برداری از اسم‌ورسم شرکت شماست.

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب