آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت کلینیک زیبایی بیتا

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • کلینیک زیبایی بیتا
  • 3 دی 1401
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت
مدت انجام پروژه : 14 روز کاری

طراحی وبسایت کلینیک زیبایی بیتا


کمال گرایی یکی از بهترین داشته های انسان است و به همین دلیل انسان در هر چیز دنبال بهترین است، خانه، خودرو، کار، موقعیت اجتماعی. اما یکی از بزرگترین خواسته های انسان داشتن زیبایی مضاعاف و جوانی طولانی در کنار اندامی ایده آن است. این خواسته شاید در گذشته سخت به دست می آمد اما امروزه با پیشرفت علم این خواسته راحت تر برآورده می گردد. کلینیک زیبایی و لاغری “سانته (بیتا)” با داشتن پزشکان و پرسنل حرفه ای و سابقه طولانی در زمینه زیبایی به عنوان یکی از معتبر ترین کلینیک های تخصصی پوست، مو، لیزر و لاغری خدمات خود را متمایز از سایر کلینیک ها در محیطی کاملا خاص و بصورت VIP در اختیار مراجعین و زیبا جویان قرار می دهد.

آژانس ایده راهیاب به سفارش مدیریت کلینیک زیبایی بیتا جهت معرفی خدمات زیبایی برای داشتن جوانی طولانی ، این وبسایت شرکتی را برای این مجموعه طراحی و مدیریت کرده است .
کلینیک تخصصی پوست، مو، لیزر و زیبایی بیتا از اوایل دهه نود شروع به کار خود کرده است. با وجود پزشکان متخصص و ماهری که در تیم خود جای داده ، تا به امروز توانسته جای خود را میان افراد بسیاری باز کند. مراجعین ما دلیل انتخاب خود را درک درست از آنچه فیزیک آن ها به آن نیاز دارد و خواهان آن هستند، به علاوه ی دانش و تجربه بالای پزشکان این مجموعه عنوان می کنند.
ما در کلینیک بیتا با تجربه سالها فعالیت در حوزه کلینیک، سبک ها و تکنیک های منحصر به فردی را برای انجام خدمات زیبایی، جوانسازی و لاغری انجام می دهیم که در نوع خود منحصر به فرد هستند. اینجا جایی است برای بهتر شدن، ما در کلینیک بیتا به اعتماد به نفس شما می اندیشیم.

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب