آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

بهینه سازی و سئو وبسایت

بهینه سازی و سئو وبسایت

بهینه سازی و سئو وبسایت

دقیقاً همون چیزی که برای دیده شدن نیاز داری

وب سایت خود را به عنوان یک مغازه در شهر و یا حتی در یک کشور تصور کنید، دکور مغازه همون طراحی سایت شماست هر چه زیباتر باشه آدم های بیشتری را در اون شهر به خودش جذب می کنه اما این آدم ها از کجا می یان…  اگر گوگل را یک پاساژ در نظر بگیریم، این یک امر طبیعی که مشتری های بیشتری از مغازه های طبقات پایین دیدن می کنند تا طبقات بالاتر، این در دنیای اینترنت هم به همین صورت که در سرچ گوگل موقعیت سایت شما میشه همون جای مغازه در پاساژ یعنی سایت هایی که در صفحه اول و نتایج بالاتر هستند بازدید بیشتری می گیرند.

حالا تصور کن نمایش کسب و کارت بین این همه بازدید کننده ای که بصورت مستقیم به خدمات و محصولاتت نیاز داره چقدر می تونه سودآور باشه.

چرا دپارتمان سئو ایده راهیاب؟

چون تیم ما با اجراء سه استراتژی شامل آنالیز صنعت، تعیین استراتژی، تدوین تولیدمحتوا به دیده شدن بیشتر شما کمک می کنیم.

پشتیبانی نامحدود

ما پیش از شروع پروژه با آنالیز و تحقیقات بازار شما، درصد ریسک پروژه را به حداقل می رسانیم و در انتهای هر ماه گزارشات کامل از عملکرد تیم را ارائه می نمایم.

معرفی خدمات سئو

خدمات بهینه سازی و سئو وبسایت

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف عبارت (Search Engine Optimization) می باشد، یعنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو. (به گوگل، یاهو، بینگ، یاندکس و … میگن موتور جستجو) شما با انجام درست یک سری از تاکتیک ها و دستورالعمل ها میتونید در نتایج اول موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) قرار بگیرید تا بتونید کاربرهای بیشتری رو به سایتتون هدایت کنید.

شاید براتون سوال پیش بیاد که چجوری میتونم کاربرها رو به سمت سایت خودم هدایت کنم؟ زمانی که کاربری کلمه ای مرتبط با کسب و کار شما رو جستجو میکنه اگر سایت شما جزو سه نتیجه اول یا حتی صفحه اول باشه شما با انتخاب متاتگ های جذاب (عنوان، توضیحات متا و …) میتونید کاربر رو مجاب کنید تا وارد سایت شما شود.

سئو وبسایت
هزینه سئو وبسایت

هزینه و سرمایه گذاری در سئو

برای سئو شما باید دید بلند مدت داشته باشید چون سئو یک فرآیند زمان بر هست که برای کلمات نسبتا آسون حداقل شیش ماه زمان لازمه. زمانی که شما با کلمات کلیدی صفحه اول جایگاه بگیرین تعداد ورودی های ارگانیک (کاربرانی که از طریق سرچ گوگل شما رو پیدا کردن) سایتتون بیشتر میشه و اون موقعس که شما میتونید از طریق سایت به درآمد برسید.

تدوین تقویم تولید محتوا
ارائه گزارش ماهیانه
آنالیز دقیق وبسایت

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب