آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی موشن گرافیک

آژانس تبلیغات شرکت ایده راهیاب از سال 1391 توسط گروهي از متخصصين تبلیغات و گرافیک با هدف ارائه خدمات تبلیغاتی و بازاریابی تاسيس گردید؛ در سال 1400 با نام حقوقی ایده نگاه راهکاریاب شروع به کار کرد. دپارتمان طراحی موش گرافیک ایده راهیاب در این سال ها به تولید محتوای ویدیویی با کیفیت و جذاب مانند موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی، تصویرسازی و… توسط مجرب ترین متخصصین این حوزه پرداخته است و همیشه در تلاش بوده که بهترین خدمات را با بالا ترین کیفیت در اسرع وقت که شعار دپارتمان طراحی موشن گرافیک است به شما مشتریان عزیز ارئه نماییم.

چرا دپارتمان موشن گرافیک ایده راهیاب؟

ما با ایده های خلاقانه و با مجهز ترین تجهیزات، امکانات و خدماتی نوآورانه و متنوع برای خلق آثار ویدئویی ماندگار در کنار شماییم.

انواع خدمات دپارتمان موشن گرافیک:

تیم ما از مجرب ترین متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ به ساخت انواع موشن گرافیک، تیزر و… پرداخته ایم.
برخی از ویژگی های دپارتمان ایده راهیاب:
  • برای موشن گرافیک ها به زبان فارسی گویندگی خانم و آقا رایگان است و به انتخاب شماست؛
  • در ابتدای هر ویدیو تبلیغاتی، لوگو موشن قرار داده می شود که هزینه آن رایگان است؛
  • تحویل پروژه در کوتاه ترین زمان؛
  • تعرفه ویدیو های تبلیغاتی در دپارتمان موشن گرافیک ایده راهیاب نسبت به تمام رقبا در ایران بسیار مناسب تر است؛
  • کیفیت بالای پروژه های تولیدی در آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب.
نریشن و گویندگی
تصویرسازی، طراحی کارکتر
اینفوگرافیک

مراحل ساخت موشن گرافیک در ایده راهیاب

موشن گرافیک اقتصادی خدمتی از آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

موشن گرافیک اقتصادی

موشن گرافیک های اقتصادی دپارتمان ایده راهیاب مشابه سایر ویدیوهای گرافیکی است اما با این تفاوت که حرکت و انیمیشن کمتری دارد، اما در نظر داشته باشید که پیام شما را به راحتی به مخاطب منتقل می کند، این مدل ساخت موشن گرافیک نسبت به پروژه های دیگر ارزانتر و سریعتر است.

 

موشن گرافیک اختصاصی

موشن گرافیک های اختصاصی دپارتمان ایده راهیاب مشابه سایر ویدیوهای گرافیکی نیست و بصورت کاملاَ اختصاصی با رنگ سازمانی شما و با المان های اختصاصی طراحی و اجراء می گردد. این مدل ساخت موشن گرافیک نسبت به پروژه های دیگر ارزانتر و سریعتر است.

 

موشن گرافیک اختصاصی دو بعدی خدمتی از آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب
استاپ موشن خدمت از آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

استاپ موشن

استاپ موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است با حرکت دادن به اشیاء حقیقی ایجاد می شود تا  ایده‌ ها را یک انیمیشن جذاب و خلاقانه تبدیل کند. در زمان ساخت استاپ موشن، از حرکت فریم به فریم اشیاء عکاسی می شود به همین دلیل برای دوربین جایگاهی مخصوص تعیین می شود تا به صورت ثابت قرار گیرد و با حرکت اشیاء عکس ها گرفته می شود در نهایت با کنار هم قرار دادن عکس ها و نمایش متوالی آن ها استاپ موشن تولید می شود.

موشن وایت برد و بلک برد

موشن وایت برد تصاویر ثابت را روی صفحه نمایش می دهد که معمولاً تصاویر یک سوژه و یک راوی سناریوی سوم شخص را روایت می کند. ساده و جذاب در نوع خود بی نظیر است، این موشن گرافیک تنها تصاویر و عناوین مهم را نمایش می دهد و کمتر به جزئیات توجه می کند.

 

موشن گرافیک وایت برد آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب
کمیک موشن خدمتی از آژاشن تبلیغاتی ایده راهیاب

کمیک موشن

موشن کمیک فرآیندی است که طی آن کتاب های مصور حرکت می کنند و از کتاب های کمیک سنتی فاصله می گیرند. از یک داستان خاص استفاده می کند. کمیک بوک های قدیمی که فقط برای سرگرمی استفاده می شدند، حالا تبدیل به یک روایت تصویری به روز و مطلوب شده اند.

 

لوگو موشن

همانطور که مردم هنگام صحبت با افرادی که به تازگی یکدیگر را می شناسند باید یک لوگوی حرکتی معرفی کنند، آنها نیز باید نماینده شرکت، محصول و تجارت شما باشند. لوگوهای حرکتی در ویدیوی شما می توانند منطقی باشند. برای اینکه لوگوی متحرک در ذهن مردم به یاد ماندنی تر می باشد، بهترین راه ممکن برای ایجاد یک تاثیر اولیه خوب بر روی مخاطبان است.

 

ساخت استوری موشن گرافیکی

استوری موشن

اگر به صورت حرفه ای در فضای مجازی کار می کنید یا می خواهید کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کنید و فروش بالایی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از موشن استوری فضای مجازی استفاده کنید، موشن استوری مانند موشن گرافیک است اما در ابعاد استاندارد و مناسب با اینستاگرام

 

موشن فتومونتاژ

موشن فتومونتاژ یکی از سبک های موشن گرافیک است که از ادغام تصاویر با وکتور ها و المان ها برای ایجاد ویدیویی غیر واقعی و ساختگی است. از موشن فتومونتاژ بیشتر برای معرفی محصولات فیزیکی استفاده می شود.

 

نمونه موشن گرافیک فتومونتاژ
کلیپ و نماهنگ خدمات موشن گرافیک

کلیپ و نماهنگ

مهم ترین ویژگی کلیپ و نماهنگ این است، همه این رویدادها واقعی اند و می توانند موضوع یک فیلم باشند اما نكته اینجاست که طراح این کلیپ یا نماهنگ حق دخل و تصرف در این واقعیت را ندارد و باید آن را به همان شكلی که می بیند و در عالم واقع اتفاق می افتد ثبت کند. و با حرکت های جذاب و افکت و صدا گذاری بتوانیم پیام اصلی خود را به مخاطب انتقال بدیم.

 

اینفوموشن

در دنیای امروز که با سرعت زیادی رو به جلو حرکت می‌کند، روزانه آمار و اطلاعات زیادی در مورد موضوعات مختلف، به وجود می‌آید. از طرف دیگر مشغله خوانندگان و کاربران به قدری زیاد است که فرصت مطالعه دقیق این آمار را ندارند؛ به همین دلیل طراحان گرافیک با استفاده از تخصص و خلاقیت خود توانسته‌اند تا با طراحی اینفوموشن، این اطلاعات و آمار را به شیوه‌ای زیبا و جذاب به نمایش درآورند.

 

اینفوموشن خدمتی از آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب