آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت برگزاری رویداد

مدیریت برگزاری همایش و سمینار آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت برگزاری رویداد

واحد مدیریت رویداد از قدیمی ترین بخش های شرکت ایده راهیاب است که بیش از 15 سال سابقه در برگزاری انواع رویدادها شامل: همایش، کنفرانس، گردهمایی، نمایشگاه، مراسم رونمایی از محصول، جشن های سازمانی، نشست های خبری و… است. کوله بار تجربه ما در این بخش از درپاتمان برگزاری رویدادهای واحد کارآفرینی دانشگاه تربیت مدرس شروع شده است و طیف گسترده توانمندی های داخلی موجب شده است که تمامی فعالیت های یک رویداد، از استراتژی تا اجراء، بدون هیچ برون سپاری در این واحد انجام شود. این امر نوید دهنده اطمینان از کیفیت، صرفه جویی در هزینه ها و چابکی بیشتر را نوید می دهد.

چرا دپارتمان مدیریت رویداد ایده راهیاب؟

این دپارتمان با بیش از 150 رویداد برگزارشده از قدیمی ترین فعالیت های ما می باشد، ما برگزارکننده همایش، کنفرانس، نمایشگاه های جانبی و مراسم های سازمانی و.... می باشیم.

تنوع خدمات

دپارتمان مدیریت برگزاری رویداد ایده راهیاب دارای تنوع بسیار بالا در ارائه خدمات می باشد. که شما می توانید از طراحی یک رویداد تا جذب اسپانسرینگ برنامه و اجراء آن را به ما بسپارید.
مدیریت برگزاری رویداد آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

برگزاری رویداد صرفاً کافی نیست!

ما صرفاَ برگزاری رویداد را فقط برگزاری مراسم نمی بینیم، در نظر ما رویدادها باید اهداف و برنامه های مشخص را دنبال کنند و سپس تجربه و هنر را برای رسیدن به این اهداف به کار گیرند. توجه به این موضوع مهم در کنار کیفیت بالا، ایده پردازی، برنامه ریزی مناسب و اهمیت به جزئیات می تواند تاثیرات بسیاری را در نتیجه حاصل از یک رویداد را فراهم نماید. افتخار ما رضایت مشتریان از همکاری با واحد برگزاری رویداد شرکت ایده راهیاب می باشد.

مدیریت رویدادهای تبلیغاتی

رویدادهای تبلیغاتی تاثیر بسزایی در خلف تجربه محصولات، خدمات و ایجاد و افزایش تعامل با مشتریان دارند.

خدمات گروه ایده راهیاب در زمینه مدیریت رویدادها به شرح ذیل می باشد:

  • مدیریت پروژه های سمپلینگ و پروموشن
  • طراحی و تولید اقلام فروشگاهی POSM
  • گزارش دهی
دپارتمان مدیریت برگزاری رویداد آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب / روابط عمومی
عکاسی و فیلم برداری از همایش و کنفرانس آژانی تبلیغاتی ایده راهیاب

تصویر برداری و عکس برداری​ تخصصی همایش و سمینارها

از زمانی‌ که رسانه‌های اجتماعی مختلف پا به عرصه‌ زندگی انسان‌ها گذاشته‌اند، اغلب ما اهمیت ملاقات ‌های رو در رو را در جامعه‌ و به ‌ویژه در کسب ‌وکار فراموش کرده‌ایم. با وجود فعال بودن در بازار، شرکت در جلسات و گردهمایی‌ها، منجر به آشنایی با افراد گوناگون در زمینه کاری شده و به‌ راحتی از حضور ماهانه یا سالانه در این جلسات نفع برد.

با سفارش خدمات تخصصی فیلم برداری از مجالس، سمینار، همایش، کارگاه های آموزشی گروه ایده راهیاب خیال شما بابت خلق تصاویری به یادماندنی و با کیفیت جمع خواهد بود.

اجرای صفر تا صد (360 درجه) نمایشگاه جانبی

دپارتمان مدیریت برگزاری رویداد شرکت ایده راهیاب با در خدمت داشتن نیروهای متنوع و خدمات جامع اعلام می دارد به عنوان اولین و تنها آژانس تبلیغاتی 360 درجه در زمینه امور نمایشگاهی آماده برگزای کامل نمایشگاه های شما می باشد.

با استفاده از خدمات 360 درجه آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب شما به هیچ عنوان دغدغه ای بابت چگونگی انجام نمایشگاه های خود نخواهید داشت، تمام مراحل انجام بهترین نمایشگاه را برای شما انجام خواهیم داد.

مدیریت برگزاری نمایشگاه جانبی آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب
برگزاری رویداد آنلاین
برگزاری نمایشگاه جانبی
برگزاری رویداد حضوری

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب