آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از خدمات آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مدیریت شبکه های اجتماعی

اینستاگرام به عنوان دومین پلتفرم پربازدید به یکی از محبوبترین فضاها برای کسب و کارها تبدیل شده است. با وجود یک میلیارد کاربر فعال نمی توان به راحتی از قدرت تأثیرگذاری آن در کسب و کار شما گذر کرد. شاید در سال های ابتدایی افراد به عنوان یک برنامه شبکه اجتماعی عادی آن را در نظر می گرفتند اما هم اکنون به عنوان یک بستری مناسب برای کسب و کارها می شناسند.

اینستاگرام اولین و آخرین پلتفرم تاثیرگذار در شبکه های اجتماعی نیست و هر روز شبکه های اجتماعی جدیدتری با قابلیت های، ویژگی های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب برای معرفی محصولات و خدمات شما و در نهایت فروش از طریق شبکه های اجتماعی، دپارتمانی را متشکل از متخصصین دیجیتال مارکتینگ راه اندازی نموده است. 

چرا تیم ایده راهیاب؟

ما برای معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات شما از ابزاری مدرن و ایده های خلاقه استفاده می کنیم.

خدمات نامحدود

تیم ما برای تولید محتوای گرافیکی، متنی و ویدئویی از محصولات شما یک ایده متفاوت و خلاقانه دارد.

جوانب مثبت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی خدمت آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

چرا در شبکه های اجتماعی بازاریابی کنیم؟

یکی از مزیت های شبکه های اجتماعی نسبت به دیگر بسترهای فضای مجازی ماهیت دسترسی راحت و پر مخاطب بودن آن است. اگر کسب و کاری دارید که می تواند تصویر محصول و یا نتیجه نهایی آن برای مخاطب جذاب باشد، شبکه های مجازی یکی از بهترین بسترها به منظور نمایش آن محتوا است.

ویدیو و عکس می تواند محتوای مناسبی برای این پلتفرم رسانه اجتماعی باشد اما استراتژی بازاریابی شما در نهایت تعیین می کند که چه نوع محتوایی را منتشر کنید و زمان های مشخص مربوط به این فعالیت چگونه باشد. تعیین استراتژی قبل از ورود مستقیم به یک پلتفرم رسانه اجتماعی بسیار مهم بوده و می تواند شما را در دستیابی به اهداف بسیار کمک کند.

مدیریت شبکه های اجتماعی
انجام تبلیغات هدفمند
تدوین تقویم محتوایی خلاقانه
استفاده از تجهیزات مدرن

نمونه کار ویدیو FPV شبکه های اجتماعی

وبسایت یا شبکه های اجتماعی؟!

این سوال از جمله سوالات پرتکرار مشتریان ما نیز می باشد که تصمیم گرفته شد تا در اینجا کمی به بررسی آن بپردازیم. برای پاسخ به این سوال می بایست در ابتدای امر نوع کسب و کار و صنعت مد نظر را بررسی کنیم تا بهترین پاسخ را به این سوال بدهیم.

اینستاگرام و به طور کل سوشال مدیاها بدون شک یکی از مهمترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می دهند که در دنیای امروز تاثیرات زیادی را بر روی مخاطبین هدف دارند. از این رو حضور حرفه ای در این زمینه می تواند کمک شایانی به پیش برد شرکت در راستای افزایش آگاهی مخاطبان از حضور این برند و فروش، مطابق با استراتژی های مجموعه برای رسیدن به اهدافمان کمک نمایند.

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب