آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

مشاوره کسب و کار

کاور داخلی ایده مشاوره

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار در این فضای رقابتی و پیشرفته بر اساس ارائه راهنمایی تخصصی به سازمان‌ها استوار است. سازمان‌ها دائما به‌دنبال استراتژی‌های خلاقانه و فرصت‌های رشد هستند و شرکت‌ها برای رسیدن به همچین محیطی، نیاز به مشاوره کسب‌وکار دارند.

مشاور، شخصی است که برای بهبود عملکرد و کارایی مدیران کسب‌وکار با آن‌ها کار می‌کند. و کمک به شناسایی، رسیدگی و غلبه بر موانع برای دستیابی به اهداف یک شرکت می کند. و می تواند اطلاعات لازم را در مورد فرایندها، چشم‌انداز و اهداف آن ارگان جمع‌آوری کند و تمام تمرکز خود را روی بهبود فرایندها، دستیابی به اهداف و حل مشکلات پیچیده کسب و کار می‌گذارد.

مشاوران کسب‌وکار دیدی جدید و نوآورانه در مورد عملیات تجاری ارائه می‌دهند و همیشه با آخرین ترندهای صنعت و فناوری‌ها نو و تغییرات بازار به‌روز هستند.آنها با ترکیب استراتژی‌های پیشرفته و بهره‌گیری از فناوری، می‌توانند به استارتاپ‌ها کمک كنند تا رقابتی باقی بمانند و در بازارِ در حال تغییر، پویا باشند.

طراحی انحصاری BUSINESS MODEL

طراحی انحصاری BUSINESS MODEL

مدل کسب و کار در مجموع یعنی انتخاب مشتریان، انجام وظایف ، ترکیب منابع ، رفتن به بازار، ایجاد مطلوبیت برای مشتریان می باشد. مدل های کسب و کار موفق، با ایجاد بستر های خلاقانه و مبتکرانه ، قابلیتهای فنی را با ارزشهای واقعی اقتصادی مرتبط می نمایند. مدل کسب و کار انعکاسی از انتظار و درخواست مشتریان است ، و مهمتر که چگونه درخواست ها را می خواهند و چگونه یک شرکت می تواند به بهترین نحو این نیاز ها را برآورده کند و برای ارائه ی آن چه پرداختی باید انجام دهند.

برنامه‏‌ریزی و تحول استراتژیک بلند مدت

برنامه‌ریزی استراتژیک تعیین کننده جهت طولانی‌مدت سازمانی است که سازمان می‌خواهد در آینده در آن فعالیت کند. این فرایند تصمیم گیری درمورد اهداف بلندمدت سازمان و تعیین محل منابع و تلاش‌های سازمان برای دستیابی به اهداف سازمانی است.استراتژیک در کسب و کار به نوع مشاغل موجود، متنوع‌سازی مشاغل به خطوط جدید، نوع محصولات ارائه‌شده بستگی دارد؛ به این ترتیب، برنامه‌ریزی استراتژیک تمام حوزه‌های عملکردی کسب‌وکار را در بر می‌گیرد و در چارچوب موجود و بلندمدت عوامل محیطی انجام می‌شود. برنامه‌ریزی استراتژیک همچنین شامل تجزیه‌وتحلیل دقیق عوامل مختلف محیطی برای ارتباط سازمان با محیط است.

برنامه‏‌ریزی و تحول استراتژیک بلند مدت
سنجش سلامت سازمان

سنجش سلامت سازمان

سازمان هم نیاز به بازیابی دارند تا شاخص‌های سلامتی و کارکرد صحیح آن بررسی شود. سازمان متشکل از جمعی از افراد است که برای رسیدن به هدفی مشخص گرد هم آمده و بر اساس قوانین مشخص شده با هم کار می‌کنند تا به اهداف برسند. خدمات “سنجش سلامت سازمان” به بررسی میزان موفقیت سازمان در این مسیر می‌پردازد.

خدمات سنجش سلامت سازمان برگرفته از اصول تحلیل سازمانی و با این فلسفه است که سازمان باید در سطوح و کارکردهای مختلفی اعم از فکر و برنامه‌ریزی؛ فرهنگ و ارزشها؛ عملکرد و رفتار مورد تحلیل قرار گیرد و به تفکیک در سطوح استراتژیک؛ تاکتیکی و عملیاتی بررسی شود.

طراحی داشبورد سازمان

داشبورد مدیریتی (management dashboard) یک ارائه بصری و قابل فهم است که شاخص های کلیدی عملکردی (Key Performance Indicators یا به اختصار KPI) را که یک سازمان برای بررسی و ارزیابی فعالیت های خود در مسیر رسیدن به اهداف تعیین شده تعریف میکند، نشان میدهد.به زبان ساده، داشبورد مدیریتی با استفاده از داده های ورودی، اطلاعات مهمی را که یک مدیر برای تصمیم‌گیری لازم دارد،  در قالب نمودارهایی ارائه میدهد.KPI ابزاری برای ارزیابی عملکرد عوامل مختلف کسب و کار است که نشان دهنده میزان دستیابی سازمان به اهدافش است. شاخص های کلیدی عملکرد یک معیار مهم در ایجاد داشبوردهای مدیریتی است که باید هماهنگ و هم‌راستا با هدف سازمان باشد.

طراحی داشبورد سازمان
کلینیک کسب و کار

کلینیک کسب و کار

 

کلینیک کسب و کار با ماموریت ارتقای پایداری و رشد کسب ‌و کارها از طریق ارائه خدمات مشاوره ‌ای، آموزشی و پشتیبانی، نقش محوری در توسعه اقتصادی و نوآوری در جامعه ایفا می‌ کند. این مراکز با هدف شناسایی، حمایت و راهنمایی استعدادهای کارآفرینی و صاحبان کسب‌ و کارهای نوپا یا موجود، آن ها را در مسیر تحقق پتانسیل کامل تجاری شان یاری می رسانند. ماموریت آنها شامل ایجاد مشاوره کسب و کار جهت دسترسی به منابع مالی، دانش فنی، شبکه ‌های حرفه ‌ای و فناوری ‌های نوین است تا صاحبین کسب و کار بتوانند با چالش ‌های پیش ‌رو مقابله و فرصت ‌های رشد را شناسایی و بهره‌ برداری کنند.

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب