آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی وبسایت اختصاصی ELEVIA

قبل
بعدی

جزئیات پروژه

  • ELEVIA
  • 5 مهر 1402
  • ایده راهیاب
  • طراحی وبسایت
مدت انجام پروژه : 15 روز کاری

طراحی وبسایت اختصاصی ELEVIA

شرکت پالار ایمن هوشمند با نام تجاری ELEVIA فعالیت خود را از سال 1402 با هدف تولید محصولات خانه هوشمند و سیستم های ایمنی با محوریت IOT در تبریز در فضایی به وسعت 12000 متر مربع آغاز نمود. این شرکت تنها شرکت تولیدکننده محصولات خانه هوشمند می باشد که موفق گردیده است با همکاری شرکتهای بزرگ تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی، کلیه محصولات این شرکتها را در یک بستر IOT یکپارچه، هوشمند نموده و به معنای واقعی یک خانه تماماً هوشمند را به مشتریان خود عرضه نماید.

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب با بیش ازیک دهه فعالیت درحوزه طراحی وبسایت ، به سفارش شرکت ELEVIA این طراحی اختصاصی وبسایت را برای ارائه انواع کلید و پریز هوشمند، طراحی و اجرا کرده است.
 اولین سیستم اتوماسیون تولیدی این شرکت مربوط به دستگاه تست انتهای خط تولید یخچال که در سال 1379 طراحی و تولید شده به دنبال آن نیز در سال 1381 اولین محصول تولیدی شرکت بنام کلید کولر کنترل از راه دور، طراحی و سپس به تولید انبوه رسید. این امر زمینه ساز تولید سایر محصولات شرکت در سالهای متمادی گردید. با گذشت 22 سال از تاسیس شرکت صنایع صبح پارلار آسیا، این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های الکترونیکی لوازم خانگی در کشور، با تکیه بر نیرو های متخصص دانشگاهی و کارآمد خود ، توانست با طراحی و تولید بیش از 500 نوع محصول الکترونیکی در زمینه های مختلف مانند سیستم های کنترلر و نمایش گر لوازم خانگی ، اتوماسیون صنعتی و خودرو سازی ، نقش خود را خودکفایی در زمینه تولید بردهای الکترونیکی در ایران با شایستگی ایفا نماید.

 

 

 

 

نمونه کار بیشتر :

 

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب