آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال خدمات جدید آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

طراحی و اجرای کاتالوگ دیجیتال هوشمند

در پاسخ به سوال: کاتالوگ دیجیتال چیست؟ باید بگوییم کاتالوگ دیجیتال را می توان یکی از جدید ترین روشهای دنیای تبلیغات در عصر حاضر دانست که هر روز شاهد استقبال و گرایش طیف وسیعی از کاربران به آن می باشیم. طیف کاربرانی که شامل کمپانی های بزرگ تجاری، خدماتی، تبلیغاتی و حتی کاربران خانگی است و هر یک می کوشند با کمک از آن پیام تبلیغاتی مورد نظر را انتقال دهند و محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. در ایران نیز در کنار بکارگیری نمونه های مالتی مدیا در سبک سنتی، به تازگی از کاتالوگ و بروشور دیجیتال (digital catalog) نیز با استقبال فراوانی روبرو شده است. ما در آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب این خدمات را توسط کارشناسان دپارتمان کاتالوگ دیجیتال طراحی و اجراء می نماییم.

چرا دپارتمان کاتالوگ دیجیتال ایده راهیاب؟

ما همیشه به دنبال راهکارهای متنوع، خلاقانه و جدید برای کسب و کار شما هستیم.

خدمات نامحدود

باور ما این است که در مسیر رشد کسب و کار، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد همچون کاتالوگ های هوشمند نامحدود.

مراحل طراحی کاتالوگ دیجیتال در ایده راهیاب

طراحی و اجراء کاتالوگ های دیجیتال و یا هوشمند

ما هستیم برای تحول در کسب و کار شما

زمانی که صحبت از کاتالوگ های دیجیتال می شود یاد کاتالوگ های گرافیکی رنگارنگ می افتیم که در عمل هیچ کاربردی ندارند و هیچ ارزش افزوده ای را در کسب و کارمان ایجاد نمی کنند. ولی دپارتمان کاتالوگ دیجیتال ایده راهیاب به عنوان یکی از نوآوران این حوزه آماده ارائه راهکارهای نوین برای معرفی کسب و کار شما می باشد.

کاتالوگ دیجیتال یک تیر و چند نشان

کاتالوگ های دیجیتال، علاوه بر تمام امکانات کاتالوگ کاغذی از امکانات متنوع دیگری هم برخورداره که باعث میشه تا شما هزینه کمتری نسبت به نسخه چاپی پرداخت نمایید ولی از امکانات بیشتری بهره مند شوید که این یعنی یک تیر و چند نشان…

آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب طراح و مجری کاتالوگ های هوشمند و یا دیجیتال
کاتالوگ دیجیتال نسل جدید کاتالوگ های الکترونیکی خدمتی از آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

انتخاب جدیدترین نوع کاتالوگ دیجیتال

در نظر داشته باشید تنها کاتالوگ الکترونیکی که هیچ محدودیتی به لحاظ ارسال و انتشار ندارد کاتالوگ دیجیتال (Digital catalog) است.

مشاهده نمونه کاتالوگ از هر شرکت و یا هر تیمی می تواند این اطمینان را به شما بدهد که چقدر می توانید فضای کاری خود را در نظر مصرف کنندگان و مخاطبین خود ارتقا دهید. این موضوع یکی از بزرگترین دستاورد هایی است که شما می توانید از مزایای آن استفاده کنید. در بخش زیر کاتالوگ دیجیتال pdf مجموعه های مختلف را می توانید مشاهده کنید.

گسترش و بروزرسانی ابزارها
پاسخگویی به سوالات شما
ارائه راهکارهای نوآورانه
استاندارد‌سازی مراحل بازاریابی
بسیار اقتصادی و کاربردی
تنوع بسیار بالا در طراحی

 

دیگر دپارتمان های آژانس تبلیغاتی ایده راهیاب

 

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

گزارش سالانه ایده راهیاب